کاربران شبکه‌های اجتماعی دولت را مجبور به عقب نشینی کردند/ از واکنش کاربران به طرح تشکیل وزارت بازرگانی تا خروج این طرح از دستور کار مجلس+تصاویر نفت فاقد بخش خصوصی اهلیت دار برای تحویل پالایشگاه شازند است مصوبه ستاد رفع موانع تولید برای شرکت هپکو و آذرآب اجرا نمی شود طرح مذاکره موشکی توهم مقامات کاخ سفید است اولویت ما حمایت و کمک به رفع مشکلات صادرات است جزئیاتی از جلسه وزرای سابق نفت با زنگنه/ کشور را با درآمدهای کم‌تر از این هم اداره کردیم موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین و دنیای اسلام تمام خواهد شد/امید سیدحسن نصرالله به نماز خواندن در مسجدالاقصی یک امید کاملاً عملی است اسكان و تغذیه 200 هزار زائر توسط ستاد اربعین استان مرکزی طراحان اصلی قانون‌شکنی‌ها به دنبال دوقطبی کردن جامعه هستند/تلاش‌های نیروی انتظامی در حراست از قانون قابل‌تقدیر است باند قاچاق مواد مخدر با کشف ۱۲۰ كيلوگرم حشیش منهدم شد
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
کد خبر: 49483
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان در دفتر دیارآفتاب مطرح کرد:

همراهی و همدلی بین رسانه‌ها و نیروی انتظامی لازمه پرداخت به مطالبات مردمی/ مدیریت جو روانی جامعه در رسانه‌ها برای جلوگیری از التهابات اجتماعی

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان همراهی و همدلی بین رسانه‌ها و نیروی انتظامی را لازمه پرداخت به مطالبات مردمی دانست و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم مأموریت موجود را با افزایش تعاملات با رسانه‌ها به شکل مطلوب‌تری انجام دهیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ مهدی حسنی معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان مرکزی روز دوشنبه با حضور در دفتر پایگاه خبری دیار آفتاب ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌ها و پوشش خبری فعالیت‌های نیروی انتظامی توسط پایگاه خبری دیار آفتاب گفت: امیدواریم با عنایت خداوند متعال و همراهی همه رسانه‌ها بتوانیم آرامش و همدلی را بیشتر به جامعه تزریق کنیم.

حسنی ضمن امیدواری برای دور کردن دغدغه‌ها از مردم عنوان کرد: باید در انعکاس مشکلات و معضلات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و هر معضلی که در جامعه است همراهی و همدلی بیشتری داشته باشیم.

وی همراهی و همدلی بین رسانه‌ها و نیروی انتظامی را لازمه پرداخت به مطالبات مردمی دانست و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم مأموریت موجود را با افزایش تعاملات با رسانه‌ها به شکل مطلوب‌تری انجام دهیم.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی استان اظهار کرد: این آمادگی را اعلام می‌کنیم که در حوزه کاری خودمان بتوانیم همراه رسانه‌ها باشیم و هر پیشنهادی در حوزه تعاملات دوطرفه باشد، آمادگی همکاری لازم راداریم. و همچنین در جهت انجام بهتر مأموریت‌ها دریافت‌کننده نظرات و صحبت‌های رسانه‌ها هستیم.

وی عنوان کرد: نظر مجموعه نیروی انتظامی بر این است که با یک تعامل حداکثری همه رسانه‌ها از طیف‌های مختلف بتوانند رضایت‌مندی را در جامعه پررنگ‌تر کنند و با انعکاس به‌موقع ، سریع و دقیق اخبار و اطلاعات آن بخشی که جامعه را دچار تزلزل و نگرانی می‌کند را ترمیم کنیم.

حسنی مدیریت جو روانی در رسانه‌ها برای جلوگیری از التهابات اجتماعی را مهم دانست و تشریح کرد: نظر نیروی انتظامی این نیست که از انعکاس واقعیت‌ها جلوگیری شود اما نظر بر این است که اطلاع‌رسانی‌ها به شکلی باشد که جو آرامش به جامعه برگردد و این آرامش مخدوش نشود.

وی خاطرنشان کرد: بنا داریم که با یک تعامل حداکثری با رسانه‌ها رضایت‌مندی مردم و مقبولیت نظام را بیشتر و پررنگ‌تر کنیم و احساس آرامشی که حق همه مردم هست را با این تعامل به حداکثر حد اعلی برسانیم.

captcha