دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه کشاورزی خنداب از دیروز تا امروز از اصرار بر لایحه ضدملی تا مجلس در آزمون مردمی ماندن صعود با دست‌های آقای کلین‌شیت/تعطیلات میریم دربی/دیوار ایران به چین رسید سروش از سایپا رفت/ سلیمانی مدیرعامل شد «پوری حسینی» ممنوع‌الخروج شد تجمع مردمی آزادی مرضیه هاشمی مقابل سفارت سوئد/تصاویر انهدام باند جعل اسناد و مدارک دولتی حاشیه‌های پیش از دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و عمان + تصاویر دعوت از داوطلبان امامت جمعه برای شرکت در آزمون / ۳۰ساله‌ها می‌توانند امام جمعه شوند جزئیات تحویل خودروهای پیش فروش شده سایپا/ افزایش ۳۰ درصدی قیمت پراید و تیبا
دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
کد خبر: 49483
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان در دفتر دیارآفتاب مطرح کرد:

همراهی و همدلی بین رسانه‌ها و نیروی انتظامی لازمه پرداخت به مطالبات مردمی/ مدیریت جو روانی جامعه در رسانه‌ها برای جلوگیری از التهابات اجتماعی

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان همراهی و همدلی بین رسانه‌ها و نیروی انتظامی را لازمه پرداخت به مطالبات مردمی دانست و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم مأموریت موجود را با افزایش تعاملات با رسانه‌ها به شکل مطلوب‌تری انجام دهیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ مهدی حسنی معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی استان مرکزی روز دوشنبه با حضور در دفتر پایگاه خبری دیار آفتاب ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌ها و پوشش خبری فعالیت‌های نیروی انتظامی توسط پایگاه خبری دیار آفتاب گفت: امیدواریم با عنایت خداوند متعال و همراهی همه رسانه‌ها بتوانیم آرامش و همدلی را بیشتر به جامعه تزریق کنیم.

حسنی ضمن امیدواری برای دور کردن دغدغه‌ها از مردم عنوان کرد: باید در انعکاس مشکلات و معضلات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و هر معضلی که در جامعه است همراهی و همدلی بیشتری داشته باشیم.

وی همراهی و همدلی بین رسانه‌ها و نیروی انتظامی را لازمه پرداخت به مطالبات مردمی دانست و تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم مأموریت موجود را با افزایش تعاملات با رسانه‌ها به شکل مطلوب‌تری انجام دهیم.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی استان اظهار کرد: این آمادگی را اعلام می‌کنیم که در حوزه کاری خودمان بتوانیم همراه رسانه‌ها باشیم و هر پیشنهادی در حوزه تعاملات دوطرفه باشد، آمادگی همکاری لازم راداریم. و همچنین در جهت انجام بهتر مأموریت‌ها دریافت‌کننده نظرات و صحبت‌های رسانه‌ها هستیم.

وی عنوان کرد: نظر مجموعه نیروی انتظامی بر این است که با یک تعامل حداکثری همه رسانه‌ها از طیف‌های مختلف بتوانند رضایت‌مندی را در جامعه پررنگ‌تر کنند و با انعکاس به‌موقع ، سریع و دقیق اخبار و اطلاعات آن بخشی که جامعه را دچار تزلزل و نگرانی می‌کند را ترمیم کنیم.

حسنی مدیریت جو روانی در رسانه‌ها برای جلوگیری از التهابات اجتماعی را مهم دانست و تشریح کرد: نظر نیروی انتظامی این نیست که از انعکاس واقعیت‌ها جلوگیری شود اما نظر بر این است که اطلاع‌رسانی‌ها به شکلی باشد که جو آرامش به جامعه برگردد و این آرامش مخدوش نشود.

وی خاطرنشان کرد: بنا داریم که با یک تعامل حداکثری با رسانه‌ها رضایت‌مندی مردم و مقبولیت نظام را بیشتر و پررنگ‌تر کنیم و احساس آرامشی که حق همه مردم هست را با این تعامل به حداکثر حد اعلی برسانیم.

captcha