تأمین بخش عمده ای از کمبود قطعات خودرو توسط وزارت دفاع ظرف دو ماه آینده / خودرو های در پارکینگ مانده، شهریور و مهر ماه به بازار وارد می شوند باور ایرانی برتر از پاتریوت آمریکایی/ تبادل بسته‌های برجامی در پاریس/ جبهه جدید عراق و یمن علیه تل‌آویو/ پیگیری پول کثیف در عرصه هنر توسط پلیس شروع صفر آقای جنتلمن/ فرار از اولین گیت/ مضحکه بلیت/ پرسپولیس عصر جدید! حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد
شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
کد خبر: 49401
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴

زخم‌های کهنه آسفالت بر تن جاده روستای جونوش فراهان+عکس

یکی از مشکلات اصلی روستاها وضعیت نامناسب آسفالت و چاله‌چوله‌های موجود در آن است که نیاز به مدیریت و توجه بالقوه مسئولین شهرستانی دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر، یکی از مشکلات اصلی روستاها وضعیت نامناسب آسفالت و چاله‌چوله‌های موجود در آن است که نیاز به مدیریت و توجه بالقوه مسئولین شهرستانی دارد.

شهرستان فراهان ۷۳ روستا دارد و ۸۰ درصد مردم شهرستان در روستاهای زندگی می‌کنند و متأسفانه برخی از جاده‌های روستایی مورد بی‌مهری مسئولان قرارگرفته است.

کمبود علائم و تابلوهای رانندگی، کم‌عرض بودن جاده‌ها و یا از بین رفتن روکش آسفالت عامل بسیاری از تصادفات بوده که در جاده‌های روستایی شهرستان به‌خوبی دیده می‌شود.

علی‌رغم اینکه جاده‌های روستایی به دلیل تردد روستائیان به مرکز شهرستان پرتردد است، کمتر موردتوجه مسئولان قرار می‌گیرند.

یکی از جاده‌های روستایی، جاده روستای جونوش است که چاله‌ها و تکه‌های آسفالت کنده‌شده این جاده همچون پاره‌سنگی در وسط جاده است و راننده مجبور به ترمزهای خطرآفرین و تغییر جهت‌های ناگهانی می‌شود.

در حال حاضر چاله‌های این جاده روزبه‌روز عمیق‌تر می‌شوند و با سهل‌انگاری‌ها و کم‌کاری‌ها مسئولان ذی‌ربط باعث به خطر افتادن جان هم‌وطنان و بروز خسارات مالی بسیاری برای اهالی می‌شود.

چاله‌های این جاده در فصل زمستان و بارندگی بیشتر به یک آبگیر شباهت دارند که تقریباً در طول جاده گسترده شده است.

انتهای پیام/

captcha