مرگ تلخ پیرزن زیر چرخهای کامیون +تصاویر دروازه‌بان پرسپولیس لژیونر شد استقلال ۳ - الکویت صفر/ آبی پوشان ایران به الریان قطر رسیدند ذخایر اورانیوم ایران از مرز ۱۲۰۰کیلوگرم گذشت آتش زدن کتاب علمی پزشکی ساحت علم و منطق را خدشه دار می‌کند قیمت روز خودرو در ۵ بهمن کلیپ| اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی قاتل زن ساوجي و همدستش دستگير شدند/اعتراف به قتلي ديگر در استان لرستان تمساح خلیج فارس اعدام شد فرهنگ پرورش انسان‌های مجاهد در راه حق نباید منقطع شود
یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲
کد خبر: 49401
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴

زخم‌های کهنه آسفالت بر تن جاده روستای جونوش فراهان+عکس

یکی از مشکلات اصلی روستاها وضعیت نامناسب آسفالت و چاله‌چوله‌های موجود در آن است که نیاز به مدیریت و توجه بالقوه مسئولین شهرستانی دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر، یکی از مشکلات اصلی روستاها وضعیت نامناسب آسفالت و چاله‌چوله‌های موجود در آن است که نیاز به مدیریت و توجه بالقوه مسئولین شهرستانی دارد.

شهرستان فراهان ۷۳ روستا دارد و ۸۰ درصد مردم شهرستان در روستاهای زندگی می‌کنند و متأسفانه برخی از جاده‌های روستایی مورد بی‌مهری مسئولان قرارگرفته است.

کمبود علائم و تابلوهای رانندگی، کم‌عرض بودن جاده‌ها و یا از بین رفتن روکش آسفالت عامل بسیاری از تصادفات بوده که در جاده‌های روستایی شهرستان به‌خوبی دیده می‌شود.

علی‌رغم اینکه جاده‌های روستایی به دلیل تردد روستائیان به مرکز شهرستان پرتردد است، کمتر موردتوجه مسئولان قرار می‌گیرند.

یکی از جاده‌های روستایی، جاده روستای جونوش است که چاله‌ها و تکه‌های آسفالت کنده‌شده این جاده همچون پاره‌سنگی در وسط جاده است و راننده مجبور به ترمزهای خطرآفرین و تغییر جهت‌های ناگهانی می‌شود.

در حال حاضر چاله‌های این جاده روزبه‌روز عمیق‌تر می‌شوند و با سهل‌انگاری‌ها و کم‌کاری‌ها مسئولان ذی‌ربط باعث به خطر افتادن جان هم‌وطنان و بروز خسارات مالی بسیاری برای اهالی می‌شود.

چاله‌های این جاده در فصل زمستان و بارندگی بیشتر به یک آبگیر شباهت دارند که تقریباً در طول جاده گسترده شده است.

انتهای پیام/

captcha