۹۱۷ پروژه در استان مرکزی افتتاح و کلنگ زنی می‌شود اقشار بی‌مسکن ۸۰ درصد درآمدشان را صرف اجاره‌بها می‌کنند ورزشگاه آل‌مکتوم در تسخیر ایرانی‌ها ۱۰۰ درصد بذر گندم در داخل تولید می‌شود/ تهیه برنامه ۱۲ ساله برای خوداتکایی گندم توزیع دعوت‌نامه مهمان‌سرای حضرت رضا(ع) از طریق سامانه «رضوان» مهاجم سابق پرسپولیس به سوون سامسونگ پیوست روسیه: هدف آمریکا از خروج از برجام، بی‌ثباتی اوضاع در ایران است با دم شیر بازی می‌کنید/ بترسید از روزی که موشک‌های نقطه‌زن بر سرتان فرود آید طرحی برای افزایش پلکانی قیمت بنزین 1+5 مدعی قهرمانی آسیا در یک سمت جدول؟!
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۷
کد خبر: 49370
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸

باند سارقین منازل در ساوه شناسایی و دستگیر شدند+ عکس

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه گفت: اعضای دو باند سارقین منزل در این شهرستان با انجام کارهای کارشناسانه و اطلاعاتی پلیس بویژه پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  نارخبر , سرهنگ پرویز اسدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه در جمع خبرنگاران گفت: اعضای دو باند سارقین منزل در این شهرستان با انجام کارهای کارشناسانه و اطلاعاتی پلیس بویژه پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در سال جاری شاهد افزایش میزان وقوع سرقت در ساوه بودیم که نشان دهنده فعالیت باندی از دزدان حرفه ای بود که با تلاش شبانه روزی شناسایی و منهدم شد.

اموال سرقتی ساوه

اسدی بیان کرد: باند اول شامل چهار سارق بود که با شیوه های خاصی به منازل خالی از سکنه وارد شده و اقدام به سرقت وجوه نقد، طلا و جواهرات و اقلام ریز از واحدهای مسکونی و منازل مردم می‌کردند.

وی ادامه داد: باند دوم هم شامل دو سارق بود که در زمینه سرقت از خانه باغ‌های ویلایی اطراف شهر فعالیت می کرد و پس از دستگیری و اعتراف، سارقان پس از تشکیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در ساوه با بیان اینکه سارقین مورد نظر در استان های قم، قزوین، زنجان و مرکزی اقدام به سرقت می کردند، اظهار کرد: مقداری اموال از دو باند شناسایی و گردآوری شده است و به مالباختگان برای شناسایی اموال فراخوانی شد و تاکنون 38 نفر از مالباختگان, اموال خود را شناسایی کردند.

اموال سرقتی ساوه

انتهای پیام/

captcha