باز هم نتیجه معکوس / باز هم ناکامی آمریکا آئین رونمایی از بازی تابستان سیاه/تصاویر لزوم برخورد با دانه درشت‌های اقتصادی/ مردم از اموال‌ نجومی برخی مدیران و مسئولان نگران‌اند‌ نشانه‌هایی پنهان از بیماری خطرناک که شما را گوشه‌نشین می‌کند +راهکار‌های پیشگیری و درمان ام اس سکه‌های اهدایی دانشگاه آزاد به مسؤولان دفاتر نهاد را بازمی‌گردانیم/ طهرانچی گفت پرداخت سکه به این شکل قابل توجیه نیست واکنش کاربران توییتر به وعده تحریم ظریف + عکس قدردانی سرلشکر سلامی از نیروهای هوافضا و دریایی سپاه در پی انهدام و کشف بقایای پهپاد متجاوز آمریکایی جزئیات داغ‌ترین پرونده‌های «فساد اقتصادی» / از اتهامات چهره‌های مشهور سیاسی کشور تا اعدام عامل اصلی اخلال ارزی بدحجابی با ذات آدمی در تضاد است/امربه معروف باید تحول ایمانی ایجاد کند نه تقابل ظریف خطاب به ترامپ: نگران 150 نفر بودید؟ چند نسل را با سلاح هسته‌ای نابود کردید؟!
سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶
کد خبر: 49370
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸

باند سارقین منازل در ساوه شناسایی و دستگیر شدند+ عکس

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه گفت: اعضای دو باند سارقین منزل در این شهرستان با انجام کارهای کارشناسانه و اطلاعاتی پلیس بویژه پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  نارخبر , سرهنگ پرویز اسدی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه در جمع خبرنگاران گفت: اعضای دو باند سارقین منزل در این شهرستان با انجام کارهای کارشناسانه و اطلاعاتی پلیس بویژه پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.

وی افزود: در سال جاری شاهد افزایش میزان وقوع سرقت در ساوه بودیم که نشان دهنده فعالیت باندی از دزدان حرفه ای بود که با تلاش شبانه روزی شناسایی و منهدم شد.

اموال سرقتی ساوه

اسدی بیان کرد: باند اول شامل چهار سارق بود که با شیوه های خاصی به منازل خالی از سکنه وارد شده و اقدام به سرقت وجوه نقد، طلا و جواهرات و اقلام ریز از واحدهای مسکونی و منازل مردم می‌کردند.

وی ادامه داد: باند دوم هم شامل دو سارق بود که در زمینه سرقت از خانه باغ‌های ویلایی اطراف شهر فعالیت می کرد و پس از دستگیری و اعتراف، سارقان پس از تشکیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در ساوه با بیان اینکه سارقین مورد نظر در استان های قم، قزوین، زنجان و مرکزی اقدام به سرقت می کردند، اظهار کرد: مقداری اموال از دو باند شناسایی و گردآوری شده است و به مالباختگان برای شناسایی اموال فراخوانی شد و تاکنون 38 نفر از مالباختگان, اموال خود را شناسایی کردند.

اموال سرقتی ساوه

انتهای پیام/

captcha