پویش جهانی شکستن محاصره تبلیغاتی اربعین با #حب_الحسین_یجمعنا ایران در شمار ۱۰ کشور پرمخاطره قرار دارد شورای گفتگو بخش قابل توجهی از مشکلات استان را حل کرده است/ لزوم اعمال معافیت های مالیاتی برای شهرک های صنعتی دولتی تلاش روحانی برای اثبات خود به اصلاح‌طلبان/روحانی در مسیر احیا؟! آدرس استقرار موکب های استان مرکزی در مسیر پیاده‌روی اربعین تقابل گفتمانی در مناسک اربعین حسینی یک موسسه انتشاراتی کتاب فرقه جادوگری صهیونیست را منتشر کرد!/ رپورتاژ خبرگزاری کتاب برای کتاب صهیونیستی/ آیا وزارت فرهنگ بر انتشار کتب نظارت حداقلی هم ندارد؟ حملات شیمیایی ترکیه به سوریه متین ستوده با قرار کفالت آزاد شد ده‌ها پله پائین‌تر از «هیچ»!
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
کد خبر: 49224
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

پلمب 7 واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارتی پلیس خمین

فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: در طرح نظارتی پلیس خمین بر واحدهای صنفی این شهرستان هفت واحد صنفی متخلف شناسایی و پملب شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "عزیز عزیزی " فرمانده انتظامی شهرستان خمین گفت: در تداوم طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، روز گذشته با هماهنگی با دستگاه قضائی، طرح نظارتی بر واحدهای صنفی با همكاري اتحاديه هاي صنفي در سطح شهرستان اجرا شد.

وی با اشاره به پلمب هفت واحد صنفی متخلف در طرح مذکور خاطرنشان کرد: در مدت زمان اجرای این طرح مقاديري انواع دخانيات قاچاق از واحدهای صنفی بازدید شده کشف و متصديان متخلف پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان با قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس افزود: طرح‌های نظارتی پلیس بر اماکن عمومی همچنان با جدیت تمام ادامه داشته و بی تردید با واحدهایی که به هشدارهای پلیس در زمینه رعایت قوانین و مقررات ابلاغی توجه نداشته باشند، برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/

captcha