بربادرفتن میلیاردها تومان به خاطر بی اخلاقی یک مدیر!/نهادهای امنیتی نباید به فوتبال ورود کنند رمزگشایی از ادعای عجیب عربستان درباره هدف قرار گرفتن مکه/ هدف ریاض از اتهام زنی به نیرو‌های مقاومت چیست؟ آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج تولید ﻣﻴﻜﺮوﮔﺮﻳﻦ‌ها با ارزش غذایی ۴ تا ۴۰ برابر سبزیجات معمولی سفیر کره‌ جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم از رسالت نسل «فردوسی»، تا نفی ایدئولوژی توسط «شاعران ایدئولوژیک»! سال گذشته ۵۴ هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شد دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است توان شرکت های فناور در ارائه بسته های مالی به خریداران افزایش می یابد شاه گفت: سخنرانی‌های انتقادی ماه رمضان را قطع کنید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۱
کد خبر: 48935
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۹
در بیانیه ی شورای هماهنگی استان عنوان شد:

نهم دی قله افتخارات ملت ایران است/برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 9دی با حضور مشاور فرهنگی فرمانده سپاه

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی به مناسبت یوم الله 9 دی منتشر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی به مناسبت یوم‌الله ۹ دی منتشر شد.

در متن این بیانیه آمده است:

یوم‌الله نهم دی؛ تصویر واقعی قدرت نظام جمهوری اسلامی و تصویری از سد نفوذ مقابل دشمن بود. در یوم‌الله ۹ دی؛ دست قدرت خدا در دفاع کامل از نظام و حریم ولایت بیرون آمده و انقلاب اسلامی را در مسیر خودش مستحکم‌تر از قبل قرارداد.

نهم دی به‌عنوان قله افتخارات ملت در هشت ماه جنگ نرم و عملیات روانی دشمن و به‌عنوان نقطه عطفی در راستای نمایش اتحاد و انسجام ملت بزرگ ما حول محور ولایت‌فقیه در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسید و برای همیشه در تاریخ ماندگار شد.

در سالگرد حماسه ماندگار و تاریخی نهم دی، عظمت آن حماسه عظیم و باشکوه بیش‌ازپیش بر همگان آشکارشده و زوایای کمتر پیدای آن، بیش‌تر موردتحقیق و مداقه مورخان، محققان، پژوهشگران و بررسی و کنکاش مردم بصیرتمند ایران قرارگرفته است و بایستی به بازخوانی علل و عوامل، زمینه‌ها، آثار و پیامدها و پیام‌های آن، بیش از گذشته پرداخت تا روح آن حماسه برای همیشه در دل‌ها و اذهان زنده و جاودان بماند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی و دعوت به حضور هر چه باشکوه‌تر این حماسه ماندگار، از تک‌تک آحاد جامعه، اقشار و مدافعان انقلاب اسلامی بالأخص ملت شریف و انقلابی استان مرکزی می‌خواهد تا با افزایش سطح بینش و بصیرت دینی و سیاسی خود و تبعیت از ولایت‌فقیه در حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای سترگ آن کوشا بوده و با حفظ وحدت و انسجام، نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب نموده و با آرمان‌های والای شهدا و امام شهیدان تجدید میثاق نمایند.

در پایان این بیانیه آمده است:

مراسم بزرگداشت سالروز حماسه نهم دی (روز ملی بصیرت و تجدید میثاق با ولایت) در شهر اراک روز یک‌شنبه مورخ ۹/۱۰/۹۷ از ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی سردار سرتیپ دوم پاسدار، دکتر حمیدرضا مقدم فر مشاور فرهنگی رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌گردد.

انتهای پیام/

captcha