بیماران بستری در بیمارستان برای بستری رزمندگان مجروح با رضایت خودشان از بیمارستان مرخص می شدند/تنها 10 درصد از مفاهیم دفاع مقدس به جامعه منتقل شده است ۶ فوتی و شناسایی ۱۶۸مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی جزئیات طرح «جهش تولید و تأمین مسکن»/ ساخت انبوه و کنترل قیمت مسکن اولویت‌های این طرح است ‍ گران‌ترین شیرینی ایران آقای ترامپ وعده انتقام ما قطعی و جدی است آغاز رأی‌گیری غیابی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تروئیکای اروپا: هر اقدامی برای بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران فاقد اثر قانونی است مروری بر اظهارات انتخاباتی روحانی/ کلیدواژه؛ «انتظارات مردم» آیا حذف کارت سوخت و قرارداد با توتال تصمیم نظام بود؟ حاج‌اسماعیلی در گفتگو با دانشجو، سابقه استفاده از تعاونی‌ها در اروپا دو برابر ایران است/ تعاونی اعتبار شغلی، قربانی موسسات مالی
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
کد خبر: 489
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۲
وبلاگستان

آقای رئیس جمهور این بار ملاتش پر سیمان است

قلبش را بیرون آورده و بجای آن بتن می ریزند یک بتن پر سیمان بر یک دهه عزت علمی ما آنهم درست در روز فرار شاه و درست در ایام شهادت احمدی روشن...
به گزارش دیار آفتاب؛ وبلاگ "ریگ میتن" نوشت: درست مثل دهه فجر که سبد کالا دادند و روزنامه های شیخ نشین خلیج فارس نوشتند قدر کشورتان را بدانید ایرانیها در سالروز انقلابشان دارند از گرسنگی می میرند و تو صف کالا هستند.

درست مثل قرارداد لوزان که در روز جمهوری اسلامی فروردین امسال قرائت شد درست زمانی که آماده جشن های ولادت فاطمه اطهر(س) بودیم بعنوان اولین شهید راه ولایت.

و چقدر این اتفاقات کاملا اتفاقی رخ می دهد. هیچ دوربینی از صداوسیما نه جرات دارد و نه توان که فتح الفتوح دولت را در تخریب هسته ای نشان دهد و حتی هیچ منتقدی حرفی بزند.

خیالت راحت رئیس جمهور فهیم آمریکا آقای مودب اوباما این بار سیمانش آنقدر ملات دارد که حالا حالاها با کیفی کوک با هم رده اسرائیلیت پیاله شراب بهم بزنی اینجا نه سانتریفیوژی می چرخد و نه چرخ کارخانه ای.

انتخابات برای ماها خیلی مهم تر از این حرفهاست و دوستان ما اینجا اینقدر رسانه دارند که کوه هسته ای را کاه و کاه لغو تحریم را که فعلا در 12 تابلو نقاشی خلاصه شده کوه جلوه دهند.

حیف که اشرف چند روز زود مرد و شاید زنده بود می دید چطور در روز فرار برادرش ما ماله کشیدیم بر سیمان پروژه ای که اسرائیل تکمیل آنرا پریده مرغ از قفس می دانست.

خیزشی دیگر و مصطفایی دیگر و البته خونی دیگر خواهد آمد و راه را باز خواهد کرد سیمان برجام هرچه سفت باشد از خون شهید سخت تر نیست.

و این همان داستان همیشه تاریخ است که مردان مرد را در نخلستانهای تفتیده خرمشهر و نینوا و اروند به مصاف حق و باطل می کشاند و بگذار تاریخ از پیمانه تلخی در آینده بنویسد که...

و حالا جان کری به احترام دیپلماسی ما دست میزند که آفرین خوب به تعهدات عمل کردید و بعد در سند 2 هزار صفحه ای بودجه سال خود 30 بار از ایران نام میبرد و راههای اعمال فشار بیشتر بر او و بیش از دو و نیم میلیارد دلار یعنی بیش از 7 هزار میلیارد تومان برای ترویج دموکراسی در ایران کنار میگذارد و این تازه قصه دولتی است که 95 درصد ایالت هایش در رکود مطلقند.

خشکسالی دشمن نشناسی ما را باران کدام ابر سیراب می کند؟ اشکی دیگر و نماز جمعه ای دیگر؟!

دلتنگ یک دل سیر ملات اردوی جهادیم آه از نزدیکی نوروز امسال...

انتهای پیام/ک
captcha