ابتلای 7209نفر به کووید۱۹ در استان مرکزی/شناسایی113 مورد مبتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته بیعت توئیتری ها با رهبر معظم انقلاب #لبیک_یا_خامنه_ای همچنان با اختلاف زیاد ترند نخست توئیتر فارسی مهمترین محور محاسبه روز قیامت از نگاه حاج قاسم سلیمانی آغاز مرحله دوم نهضت کمک مومنانه در تفرش تپه قزل‌قلعه فراهان یک بنای مذهبی ساسانی بوده است چرا عید غدیر، بالاترین عید اسلام است؟ مرگ نوه در برخورد با کامیون پدر بزرگ آدم بکشید! ما شما را معترض می‌نامیم! توزیع 1000 بسته کمک معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در خنداب
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۱
کد خبر: 48649
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹

پژوهشگران برتر حوزه سلامت تجلیل شدند

در مراسمی از 30 نفر از پژوهشگران حوزه سلامت استان مرکزی تجلیل شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک روز دوشنبه در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه سلامت گفت: پژوهش نقش مؤثری در پیشرفت و توسعه هر کشور ایفا می‌کند.

طاهر احمدی افزود: در طی چند سال گذشته ازلحاظ تحقیقات علمی، کارهای پژوهشی باکیفیتی در دانشگاه علوم پزشکی اراک انجام‌شده است که باعث دستیابی محققان این دانشگاه به رتبه‌های بالای ملی شده است.

وی گفت: منابع مالی اختصاص داده‌شده به بخش پژوهش در کشور بسیار محدود است که در این راستا با توجه به مصوبات وزارت بهداشت یک درصد از درآمدهای اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی به منابع پژوهشی اختصاص پیداکرده است.

در پایان این مراسم از 30 پژوهشگر هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی که تحقیقات و مقالات باکیفیت ارائه کرده بودند تجلیل شد.

انتهای پیام/

captcha