معاون فرماندار شهرستان خنداب:

اجرای ۲۵۰ برنامه در دهه مبارک فجر در خنداب

معاون فرماندار شهرستان خنداب گفت: 250 برنامه از طرف کمیته‌ها به فرمانداری خنداب اعلام شده که در دهه مبارک فجر سال جاری در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.
کد خبر: ۴۸۱ تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، اعضای ستاد دهه فجر شهرستان خنداب در دومین جلسه ستاد، که به ریاست رضا بهاری معاون فرماندار شهرستان در فرمانداری خنداب برگزار شد به معرفی برنامه‌های شاخص ادارات خود پرداختند.

رضا بهاری معاون فرماندار شهرستان خنداب در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار نسیم خنداب گفت: 250 برنامه از طرف کمیته‌ها به فرمانداری خنداب اعلام شده که در دهه مبارک فجر سال جاری در سطح شهرستان اجرا خواهد شد.

بهاری اظهار کرد: این برنامه ها با مشارکت ادارات شهرستان، ستاد دهه فجر و کمیته‌های 20 گانه برگزار می شود.

وی افزود: برای هر روز از ایام‌الله دهه فجر 2 برنامه شاخص معین شده که مجموعا 30 برنامه شاخص در طول هفته برگزار خواهد شد، از استاندار، مسئولین استان و معاونین استاندار در این هفته دعوت خواهیم کرد تا در افتتاح پروژه‌ها در خنداب حضور پیدا کنند.

معاون فرماندار شهرستان خنداب گفت: با توجه به افتتاحیه برخی از پروژه‌های تکمیل شده در شهرستان، حدود 44 پروژه با صرف هزینه 60 میلیارد ریالی افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.

بهاری خاطرنشان کرد: این پروژه ها برای 222 نفر اشتعال مستقیم و 294 نفر اشتغال غیر مستقیم در برداشته، این پروژه‌ها در حوزه های فرهنگی بهداشتی و... افتتاح خواهد شد که طبق برنامه های زمان بندی به بهره‌برداری خواهند رسید.

 انتهای پیام/س