اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۷
کد خبر: 479
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
با حضور پرشور دانش آموزان خندابی:

دومین نشست کتابخوانی در خنداب برگزار شد + عکس

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب گفت: در نشست کتابخوانی شش نفر از دانش‌آموزان، یک نفر از کتابداران و یک نفر از فرهنگیان کتاب‌هایی در زمینه فلسفی، تاریخی، فرهنگی و ... معرفی کردند.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، احمدی رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب گفت: دومین نشست کتابخوان دانش‌آموزی با همکاری آموزشکاه زینبیه شهر خنداب در سالن اجتماعات شهرداری خنداب برگزار شد.

احمدی اظهار کرد: در این نشست دانش آموزان دوره متوسطه آموزشگاه زینبیه و مدیران برخی از آموزشگاه‌ها و ادارات حضور داشتند.

وی افزود: شش نفر از دانش‌آموزان، یک نفر از کتابداران و یک نفر از فرهنگیان کتاب‌هایی در زمینه فلسفی، تاریخی، فرهنگی و ... معرفی کردند.

انتهای پیام/س
captcha
آخرین اخبار