عکس/ وضعیت ورودی و خروجی شهرهای مختلف ایران وای اگر این کار را ایران کرده بود تنها خاصیت کرونا برای دنیای مدرن مقایسه کمک‌های چین و سازمان پزشکان بدون مرز به ایران کرونا آمریکا را هدف قرار داده است سرلشکر سلامی: سپاه پرچمدار و پیشگام مقابله با تهدیدات و مشکلات ملت ایران است مخالفت فراکسیون «فالح الفیاض» با تشکیل کابینه توسط «عدنان الزرفی» خسارت ۸۰ میلیارد ریالی کرونا به صنعت گردشگری استان مرکزی گروه جهادی کارگران شرکت آذرآب اراک در خط مقدم مبارزه با کرونا بهبود فضای کسب و کار، بستر «جهش تولید»
شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴
کد خبر: 47615
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
امام‌جمعه موقت تفرش:

دولتمردان به فکر بیکاری جوانان باشند

امام‌جمعه موقت تفرش با اشاره به مسئله بیکاری جوانان گفت: در کشور نزدیک به ۶ میلیون بیکار وجود دارد، دولتمردان به فکر باشند.

به گزارش دیار آفتاب به نقل از ندای تفرش، حجت‌الاسلام محسن تقی زاده امام‌جمعه موقت تفرش در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی جمعه این هفته در تفرش گفت: تقوا بهترین توشه‌ای است که موجب قبولی اعمال انسان می‌شود.

تقی زاده  با اشاره به اینکه با مرور تاریخ  می‌توان از آن عبرت گرفت اظهار کرد: در طول تاریخ گروه‌های مختلفی بودند که با ادعای داشتن ایمان ولی در مقابل امامان ایستادگی و با آن‌ها مبارزه کردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: یکی از خصوصیات تقوا این است که انسان را به عبودیت می‌رساند، نباید جای وسیله و مقصد عوض شود.

امام‌جمعه موقت بابیان اینکه باید توجه شود که نماز اول وقت اقامه و توجه به این مسئله افزون‌تر شود، افزود: ترویج نماز در جامعه و توجه به اهمیت ان، سبب حل بسیاری از مشکلات جامعه می‌شود.

تقی زاده با اشاره به مسئله بیکاری جوانان گفت: در کشور نزدیک به ۶ میلیون بیکار وجود دارد، دولتمردان به فکر باشند.

وی خاطرنشان کرد: گاهی اوقات تصمیماتی گرفته می‌شود که به‌جای حل مشکل، مشکلات دیگری نیز ایجاد می‌کند، اصل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان خوب است ولی اطلاق آن درست نیست و این قانون نیازمند اصلاح است‌.

انتهای پیام/

captcha