جابجایی دام در استان مرکزی فقط با نصب پلاک بارکد دار امکان پذیر است آخر هفته برفی برای استان مرکزی ژاپن در راه تولید جت جنگنده در خلال بدعهدی‌های آمریکا دورهمی شب یلدا پخش می شود المیادین از احتمال موافقت سیاسیون عراق با تشکیل دولت موقت خبر داد مورد عجیب استراماچونی و FATF گزارش| معنی پالس‌ مثبت آمریکا به ایران پس از اغتشاشات و تکمیل پازل‌ فشار حداکثری كشف 144 كيلوگرم انواع مواد مخدر در استان مركزي یك كشته در سانحه رانندگي محور قديم ساوه – همدان بودجه‌ای که همچنان به نفت چسبیده است/ دود برنامه‌ریزی غیرواقع بینانه در چشم مردم
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
کد خبر: 47580
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
فرمانده ‌انتظامي استان مرکزی خبر داد:

دستگیری اعضاء باند سرقت خودرو در عمليات پليس خنداب/اعتراف به 22 فقره سرقت

فرمانده ‌انتظامي استان مرکزی از دستگيري اعضاي يك باند سرقت خودروهاي سبك و سنگين در عمليات پليس خنداب خبر داد و گفت: اعضاي اين باند به 22 فقره سرقت اعتراف كردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار كيومرث عزيزي فرمانده انتظامی استان مرکزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع سرقت یک دستگاه خودروی مینی‌بوس در شهرستان خنداب موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

عزیزی اظهار کرد: با همكاري تخصصي كارآگاهان پليس آگاهي استان و پیگیری‌های شبانه‌روزی پليس شهرستان خنداب، سرانجام سرنخ‌هایی از اعضاي يك باند سرقت خودرو كه به شكلي گسترده در چندين استان كشور فعاليت می‌کردند، ‌به دست آمد.

وی اضافه كرد: در تكميل تحقيقات پليس، سرانجام مخفيگاه و محل فعاليت دو نفر سارق و دو خريدار خودروهاي سرقتي دریکی از استان‌های هم‌جوار شناسايي شد.

عزيزي ادامه داد: با هماهنگي مرجع قضائي، تيمي از مأموران انتظامي به استان موردنظر اعزام و در عملیاتی جداگانه چهار متهم اين پرونده را دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي شهرستان خنداب انتقال دادند.

وي افزود: با توجه با اسناد و مدارك به‌دست‌آمده، متهمان به سرقت 19 دستگاه خودروي پرايد، دو دستگاه مینی‌بوس و يك دستگاه جرثقيل در استان‌های تهران ، البرز و شهرستان‌های اراک و خنداب اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي استان مركزي با اشاره به اينکه متهمان با صدور قرار مجرميت روانه زندان شدند، خاطرنشان كرد: عدم توجه به توصیه‌های پليس و كوتاهي در استفاده از وسايل حفاظتي براي نگهداري از اموال و خودروهای خود از عواملي است كه زمینه‌ساز بروز سرقت می‌شود، كه لازم است شهروندان در پيشگيري از سرقت خودرو توجه به توصیه‌های پليس را موردتوجه قرار دهند.

انتهای پیام/

captcha