پیری و فرسودگی برخی مسوولین اجرایی، دلیل نگرفتن آرایش جنگی در اقتصاد است/ تبدیل فضای تهدیدمحور به فرصت محور؛ اصلی‌ترین وظیفه سازمان فضای مجازی بسیج تاثیر سطح تحصیلات بر رابطه زوجین کش و قوس بین نمایندگان مجلس و دولت نتیجه داد/ احراز تخلف آشکار دولت در انجام مصوبه افزایش حقوق جبهه پايداری برای انتخابات مجلس به مدلی برای هم‌افزايی و وحدت رسيده است چرا از جشن ۴ سالگی برجام در روزنامه‌های اصلاح‌طلب خبری نیست+ تصاویر رد پای ۱۱ کارمند وزارت صمت در پرونده تخلفات پتروشیمی هفته آینده؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره هدفمندی یارانه ها فعالیت هفت هزار نفر در شبکه نظارتی انتخابات استان مرکزی/در حوزه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی با هیچ‌کس تعارف نداریم چشم در چشم با پلنگ ایرانی/ نمی‌گذارم پسرم محیط‌بان شود علم نوروبیولوژی بر حکم حجاب صحه می‌گذارد
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۷
کد خبر: 47580
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
فرمانده ‌انتظامي استان مرکزی خبر داد:

دستگیری اعضاء باند سرقت خودرو در عمليات پليس خنداب/اعتراف به 22 فقره سرقت

فرمانده ‌انتظامي استان مرکزی از دستگيري اعضاي يك باند سرقت خودروهاي سبك و سنگين در عمليات پليس خنداب خبر داد و گفت: اعضاي اين باند به 22 فقره سرقت اعتراف كردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار كيومرث عزيزي فرمانده انتظامی استان مرکزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع سرقت یک دستگاه خودروی مینی‌بوس در شهرستان خنداب موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

عزیزی اظهار کرد: با همكاري تخصصي كارآگاهان پليس آگاهي استان و پیگیری‌های شبانه‌روزی پليس شهرستان خنداب، سرانجام سرنخ‌هایی از اعضاي يك باند سرقت خودرو كه به شكلي گسترده در چندين استان كشور فعاليت می‌کردند، ‌به دست آمد.

وی اضافه كرد: در تكميل تحقيقات پليس، سرانجام مخفيگاه و محل فعاليت دو نفر سارق و دو خريدار خودروهاي سرقتي دریکی از استان‌های هم‌جوار شناسايي شد.

عزيزي ادامه داد: با هماهنگي مرجع قضائي، تيمي از مأموران انتظامي به استان موردنظر اعزام و در عملیاتی جداگانه چهار متهم اين پرونده را دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي شهرستان خنداب انتقال دادند.

وي افزود: با توجه با اسناد و مدارك به‌دست‌آمده، متهمان به سرقت 19 دستگاه خودروي پرايد، دو دستگاه مینی‌بوس و يك دستگاه جرثقيل در استان‌های تهران ، البرز و شهرستان‌های اراک و خنداب اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي استان مركزي با اشاره به اينکه متهمان با صدور قرار مجرميت روانه زندان شدند، خاطرنشان كرد: عدم توجه به توصیه‌های پليس و كوتاهي در استفاده از وسايل حفاظتي براي نگهداري از اموال و خودروهای خود از عواملي است كه زمینه‌ساز بروز سرقت می‌شود، كه لازم است شهروندان در پيشگيري از سرقت خودرو توجه به توصیه‌های پليس را موردتوجه قرار دهند.

انتهای پیام/

captcha