بربادرفتن میلیاردها تومان به خاطر بی اخلاقی یک مدیر!/نهادهای امنیتی نباید به فوتبال ورود کنند رمزگشایی از ادعای عجیب عربستان درباره هدف قرار گرفتن مکه/ هدف ریاض از اتهام زنی به نیرو‌های مقاومت چیست؟ آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج تولید ﻣﻴﻜﺮوﮔﺮﻳﻦ‌ها با ارزش غذایی ۴ تا ۴۰ برابر سبزیجات معمولی سفیر کره‌ جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم از رسالت نسل «فردوسی»، تا نفی ایدئولوژی توسط «شاعران ایدئولوژیک»! سال گذشته ۵۴ هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شد دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است توان شرکت های فناور در ارائه بسته های مالی به خریداران افزایش می یابد شاه گفت: سخنرانی‌های انتقادی ماه رمضان را قطع کنید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۴
کد خبر: 47580
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
فرمانده ‌انتظامي استان مرکزی خبر داد:

دستگیری اعضاء باند سرقت خودرو در عمليات پليس خنداب/اعتراف به 22 فقره سرقت

فرمانده ‌انتظامي استان مرکزی از دستگيري اعضاي يك باند سرقت خودروهاي سبك و سنگين در عمليات پليس خنداب خبر داد و گفت: اعضاي اين باند به 22 فقره سرقت اعتراف كردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار كيومرث عزيزي فرمانده انتظامی استان مرکزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع سرقت یک دستگاه خودروی مینی‌بوس در شهرستان خنداب موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

عزیزی اظهار کرد: با همكاري تخصصي كارآگاهان پليس آگاهي استان و پیگیری‌های شبانه‌روزی پليس شهرستان خنداب، سرانجام سرنخ‌هایی از اعضاي يك باند سرقت خودرو كه به شكلي گسترده در چندين استان كشور فعاليت می‌کردند، ‌به دست آمد.

وی اضافه كرد: در تكميل تحقيقات پليس، سرانجام مخفيگاه و محل فعاليت دو نفر سارق و دو خريدار خودروهاي سرقتي دریکی از استان‌های هم‌جوار شناسايي شد.

عزيزي ادامه داد: با هماهنگي مرجع قضائي، تيمي از مأموران انتظامي به استان موردنظر اعزام و در عملیاتی جداگانه چهار متهم اين پرونده را دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس آگاهي شهرستان خنداب انتقال دادند.

وي افزود: با توجه با اسناد و مدارك به‌دست‌آمده، متهمان به سرقت 19 دستگاه خودروي پرايد، دو دستگاه مینی‌بوس و يك دستگاه جرثقيل در استان‌های تهران ، البرز و شهرستان‌های اراک و خنداب اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي استان مركزي با اشاره به اينکه متهمان با صدور قرار مجرميت روانه زندان شدند، خاطرنشان كرد: عدم توجه به توصیه‌های پليس و كوتاهي در استفاده از وسايل حفاظتي براي نگهداري از اموال و خودروهای خود از عواملي است كه زمینه‌ساز بروز سرقت می‌شود، كه لازم است شهروندان در پيشگيري از سرقت خودرو توجه به توصیه‌های پليس را موردتوجه قرار دهند.

انتهای پیام/

captcha