صدور کیفرخواست برای 11 نفر از کارکنان انجمن حمایت از بیماران کلیوی ساوه شکوری راد به دنبال تقلیل تکلیف به حق! جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد تومان زکات در استان مرکزی داوطلبان انتخابات مجلس رعايت قانون را در دستور كار خود داشته باشند رونمایی و جشن امضای کتاب «هورس» برگزار می شود آغاز مرمت بخش‌های آسیب‌دیده امام‌زاده شاهزاده حسین فراهان اعزام 280 دانش‌آموز اراکی به اردوهای راهیان نور مافیای واردات اجازه رونق تولید داخلی را نمی‌دهد جایگاه ایران بین ۵ تولیدکننده نخست آسیا در زیست فناوری/ تکنولوژی پاکی که 31 میلیارد دلار به اقتصاد کشور کمک می‌کند خطر سیلاب در کمین خوزستان/ نبض سیل بندها کند می‌زند
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
کد خبر: 47493
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲

اقدام بی سابقه دانشگاه خواجه نصیر برای تکریم روز دانشجو / سبد کالای حمایتی از دانشجوها رونمایی شد + عکس

در حالیکه به روز دانشجو نزدیک می شویم تمام دانشگاه ها برنامه های خاصی برای تکریم این روز در نظر گرفته اند که برخی از آنها قابل توجه است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هر سال بزرگداشت روز دانشجو از برخی جهات با برخی حواشی ها در دانشگاه های کشور همراه است اما امسال انگار در دانشگاه خواجه نصیر رنگ و لعاب تازه ای به خود گرفته است.

یکی از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه خواجه نصیر خبری از توزیع بسته کالای حمایتی به مناسبت روز دانشجو داده است که با حواشی جالبی همراه است.

وی در رشته توییت هایی تصاویری از این بسته کالایی را با توضیحات خواندنی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

انتهای پیام/

captcha