بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۱
کد خبر: 47339
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲

/خرین وضعیت پرداخت حقوق کارگران گروه ملی صنعتی فولاد و بازداشت کارگران هفت تپه اعلام شد

گروه استان‌ها- استاندار خوزستان گفت: حقوق ۲ ماه کارگران زیردیپلم گروه ملی پرداخت شد و کارگران دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و کارشناسی حقوق خود را دریافت می‌کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛غلامرضا شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دزفول درباره آخرین وضعیت پرداخت حقوق کارگران گروه ملی صنعتی فولاد ایران اظهار داشت: حقوق 2 ماه کارگران زیردیپلم گروه ملی پرداخت شد و کارگران دارای مقطع فوق‌دیپلم و کارشناسی نیز در حال پرداخت بوده و هیچ گونه مورد خاصی نیست.

استاندار خوزستان درباره بازداشتی‌های مربوط به هفت تپه افزود: این موضوع مربوط به دستگاه‌های قضایی و امنیتی بوده است. این دستگاه‌ها در حال بررسی موارد خاص بوده و اقداماتی در صورت صلاح‌دید انجام می‌دهند.

انتهای پیام/ز

captcha