بربادرفتن میلیاردها تومان به خاطر بی اخلاقی یک مدیر!/نهادهای امنیتی نباید به فوتبال ورود کنند رمزگشایی از ادعای عجیب عربستان درباره هدف قرار گرفتن مکه/ هدف ریاض از اتهام زنی به نیرو‌های مقاومت چیست؟ آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج تولید ﻣﻴﻜﺮوﮔﺮﻳﻦ‌ها با ارزش غذایی ۴ تا ۴۰ برابر سبزیجات معمولی سفیر کره‌ جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم از رسالت نسل «فردوسی»، تا نفی ایدئولوژی توسط «شاعران ایدئولوژیک»! سال گذشته ۵۴ هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شد دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است توان شرکت های فناور در ارائه بسته های مالی به خریداران افزایش می یابد شاه گفت: سخنرانی‌های انتقادی ماه رمضان را قطع کنید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۱
کد خبر: 47255
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد:

راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد استان با کمک کلینیک اقتصادی سپاه

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی از راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد استان با کمک کلینیک اقتصادی سپاه خبر داد.

 حاجی پور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به‌ضرورت عارضه‌یابی جهت رفع مشکلات بخش تولید و صنعت و مشارکت بسیج در بحث راه‌اندازی و رونق واحدهای تولیدی گفت: یک کلینیک اقتصادی در مجموعه سپاه در حال شکل‌گیری است که رویکرد آن تبادل‌نظر و ارتباط مستقیم با صنعت و دانشگاه است.

حاجی پور ادامه داد: اعضای هیئت مؤسس این کلینیک اقتصادی از افراد سازمان بسیج مهندسین صنایع، وزارت صنعت معدن و تجارت، استانداری، سازمان بازرسی، تأمین اجتماعی و سایر ارگان‌های مربوطه است.

وی افزود: وظیفه این کلینیک کمک و یاری‌رسانی به مجموعه‌های صنعتی راکد و نیمه راکد جهت راه‌اندازی و بازگشایی دوباره آن‌ها است.

انتهای پیام/

captcha