افزایش حقوق کارمندان نباید منجر به افزایش نقدینگی شود اسامی عده‌ای دیگر از اخلالگران در نظام اقتصادی اعلام شد/ تایید حکم اعدام باقری درمنی در دیوان عالی کشور ضرب‌ وشتم دانش آموزان توسط پلیس فرانسه+ عکس قاچاقچیان کتاب ایران سر از کابل درآوردند/ اژدهای هفت‌سر هر روز بزرگ‌تر می‌شود «چشم عقاب» ایرانی دوربردتر از پیشرفته‌ترین رادار اروپایی/ کشف و رهگیری ۱۰۰ هدف دریایی و هوایی با ۴ هزار اِلِمان +عکس نگاهی به عملکرد لژیونر‌های کی روش در آستانه جام ملت‌های آسیا کارگران امسال چقدر عیدی دریافت خواهند کرد؟ آنچه که باید درباره مزاج خود بدانید پزشکیان: ساختار را قبول ندارم و عقیده‌ام شبیه رهبری نیست/ سوالات سخت دانشجویان و آشوبِ آقای نماینده! هافبک استقلال به دنبال کریم باقری شدن/ بازیکنی که شفر می خواست
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۸
کد خبر: 47255
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد:

راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد استان با کمک کلینیک اقتصادی سپاه

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی از راه‌اندازی واحدهای صنعتی راکد استان با کمک کلینیک اقتصادی سپاه خبر داد.

 حاجی پور رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به‌ضرورت عارضه‌یابی جهت رفع مشکلات بخش تولید و صنعت و مشارکت بسیج در بحث راه‌اندازی و رونق واحدهای تولیدی گفت: یک کلینیک اقتصادی در مجموعه سپاه در حال شکل‌گیری است که رویکرد آن تبادل‌نظر و ارتباط مستقیم با صنعت و دانشگاه است.

حاجی پور ادامه داد: اعضای هیئت مؤسس این کلینیک اقتصادی از افراد سازمان بسیج مهندسین صنایع، وزارت صنعت معدن و تجارت، استانداری، سازمان بازرسی، تأمین اجتماعی و سایر ارگان‌های مربوطه است.

وی افزود: وظیفه این کلینیک کمک و یاری‌رسانی به مجموعه‌های صنعتی راکد و نیمه راکد جهت راه‌اندازی و بازگشایی دوباره آن‌ها است.

انتهای پیام/

captcha