خبر انتقال طلا از ونزوئلا به ایران دروغ است/ اگر آمریکا بحرانی به وجود بیاورد امنیت دریانوری بین‌المللی را متزلزل خواهد کرد تصمیمات شورای رقابت و سازمان حمایت تقاضا را افزایش و مشکلات را تشدید می‌کند/ پراید 5میلیون تومان هم نمی‌ارزد مجلس یازدهم برای اصلاح شیوه سهمیه بندی بنزین دست به کار خواهد شد رزمایش کمک مومنانه نماد از خودگذشتگی است/ تهیه و توزیع7450 بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در شازند صنعت بازی‌ رایانه‌ای را با سوپرمارکت اشتباه نگیرید/ رشد ۷۰ درصدی هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره موج دوم شیوع ویروس کرونا شناسایی ۱۴ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی/فوت 170 نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان آمریکای جنایتکار با تحریم نیروی انتظامی به اهداف پلید خود نخواهد رسید غرق شدگی جوان 23 ساله در آبشار روستای آقچه قلعه ساوه ناجا یکی از مؤلفه‌های عزت و اقتدار ایران/پنج تن از شهدای مدافع امنیت نیروی انتظامی استان مرکزی را بیشتر بشناسید +تصاویر
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
کد خبر: 47082
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
جانشین فرماندهی دانشکده مدیریت جهادی دانشگاه امام حسین(ع):

تفکر بسیجی و روحیه جهادی رمز پیشرفت کشور است

جانشین فرماندهی دانشکده مدیریت جهادی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: باوجود همه تحریم‌ها و تهدیدات از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، اما کشور به مدد تفکر بسیجی و روحیه جهادی در بیشتر عرصه‌ها پیشرفت کرده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، سرهنگ پاسدار حسینی پور جانشین فرماندهی دانشکده مدیریت جهادی دانشگاه امام حسین(ع) و از مدافعین حرم در مراسم شکوه مقاومت تفرش که در مصلی ولایت این شهرستان برگزار شد، گفت: بسیج به‌صورت خودجوش در زمان جنگ تحمیلی وارد عرصه شد.

 حسینی پور با اشاره به اینکه بسیج همواره در مقابل خطرات و تهدیداتی که کشور را تهدید کند، قد علم می‌کند و به‌صورت آتش به اختیار وارد عرصه می‌شود افزود: بسیج هنگامی‌که خطوط قرمز نظام مورد تهدید قرار گیرد میدان‌دار است و هیچ‌گاه نمی‌گذارد کسی آب به آسیاب دشمن بریزد.

وی بیان کرد: در طول جنگ تحمیلی نیروهای بسیجی به‌صورت داوطلب در خط مقدم دفاع از کشور و انقلاب حضور پیدا کردند و باوجود مجروحیت متعدد، بازهم در جبهه حضور یافتند.

 جانشین فرماندهی دانشکده مدیریت جهادی دانشگاه امام حسین(ع) بیان کرد: امروز بسیج و بسیجی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و در عراق و سوریه با مقاومت، ایثار و فداکاری هیمنه داعش و داعشیان را جمع کرده است.

حسینی پور با اشاره به ظرفیت‌های بسیج، گفت: امروز دولت به ظرفیت‌های بسیج اتکا کند و به‌جای نگاه و امید به خارج کشور از این ظرفیت‌ها برای حل مشکلات کشور استفاده کند.

وی با اشاره به اینکه اقتدار امروز کشور مدیون خون شهدا است ادامه داد: نباید گذاشت تهدیدات داخلی و خارجی به‌نظام و انقلاب خدشه وارد کند و ولایت و آرمان‌ها به فراموشی سپرده شود.

جانشین فرماندهی دانشکده مدیریت جهادی دانشگاه امام حسین(ع) خاطرنشان کرد: باوجود همه تحریم‌ها و تهدیدات از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، اما کشور به مدد تفکر بسیجی و روحیه جهادی در بیشتر عرصه‌ها پیشرفت کرده است.

 

 

انتهای پیام/

captcha