صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است غیرمستقیم‌ها چگونه می‌توانند به بانک وکالت فروش سهام عدالت بدهند؟ ماهیگیری خودروسازان از آب گل آلود بازار/سودِ سرمایه چندهزار میلیاردی مردم با قرعه کشی به جیب خودروسازها می رود خبرسازی عجیب و مغرضانه خبرگزاری شفقنا! وقت کشی برای تعیین حق مسکن کارگران آخرین خبر‌ها درباره شیوع جهانی کووید-۱۹/ برزیل بعد از آمریکا دومین کشور از لحاظ بیشترین موارد ابتلا به کروناست آصفری: تشکیل سفارت مجازی؛ مقدمه تشکیل سفارت رسمی کشور‌های اسلامی در فلسطین مسلمانان کشورهای دیگر عید فطر را چگونه برگزار می‌کنند؟ آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۹ رایگان فیلم ببینید
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
کد خبر: 46610
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

ویژه‌برنامه‌ی میلاد پیامبر اکرم (ص) در اراک برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: ویژه‌برنامه میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) در مصلای بیت‌المقدس اراک برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام صفر قربان پور، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به تشکیل ستاد برنامه‌های هفته وحدت در مرکز استان عنوان کلی برنامه‌های هفته وحدت را در سطح استان به این شرح بیان کرد: بخشی از برنامه‌ها درمجموع استان شامل برگزاری برنامه جشن شب میلاد پیامبر مکرم اسلام(ص) و حضرت امام صادق(ع) و غروب روز میلاد که در کلیه شهرستان‌ها مشترک است.

قربان پور برگزاری این مراسم‌ها را با آهنگ قرآنی توصیف کرد و افزود: در اکثر مساجد و هیئت‌ها، به مناسبت شب میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) و حضرت صادق(ع) مراسم انس با قرآن کریم و سخنرانی و در شرایط عمومی مولودی‌خوانی خواهیم داشت، این برنامه جامع به‌طور عمومی و مشترک در تمام استان به‌ویژه در مراکز شهرها برگزار می‌شود.

قربان پور از اجرای برنامه فوق‌العاده در مرکز  استان در غروب روز ۱۷ ربیع ، به شکل جامع خبر داد و افزود: در این راستا ویژه‌برنامه‌ای در عصر روز میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از باب مشترک بودن این برنامه سایر هیئت‌ها و دسته‌ها در محل مصلای بیت‌المقدس اراک هم‌زمان با برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا تجمع می‌کنند.

قربان پور اضافه کرد: اجرای این برنامه توسط شخصیت‌های ملی است به این منظور از حجت‌الاسلام و مسلمین عالی به‌عنوان سخنران ، صابر خراسانی به‌عنوان شاعر و یکی از مجریان باسابقه اجرا در سطح ملی دعوت به‌عمل‌آمده است.

وی به سه هدف اصلی برای برگزاری برنامه جامع در مصلای اراک اشاره کرد و گفت: اولین هدف اجرای برنامه‌ای عمومی بدون اختصاص به هیچ دستگاه خاص است تا همه مسئولین به‌طور متمرکز در کنار یکدیگر قرار بگیرند، و همه عواملی که شرایط همراهی برای آنها میسر است در اجرای این برنامه مشارکت کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی هدف دیگر را این‌طور بیان کرد: در شام میلاد نبی معظم اسلام(ص) و امام صادق(ع)، در اراک برنامه دیگری به شکل گسترده اجرا نشود، به دلیل وجود چنین برنامه تجمعی، برنامه فرعی دیگری در حاشیه قرار نگیرد.

قربان پور پخش زنده برنامه را یکی دیگر از اهداف اجرای برنامه متمرکز عنوان کرد و گفت: به دلیل ملی بودن چهره‌های شاعر و سخنران برنامه، با همکاری صداوسیما و رسانه‌ها و تبلیغ گسترده در سطح استان، امکان استفاده از محتوای برنامه برای سایر هم استانی‌ها میسر باشد.

انتهای پیام/

captcha