بربادرفتن میلیاردها تومان به خاطر بی اخلاقی یک مدیر!/نهادهای امنیتی نباید به فوتبال ورود کنند رمزگشایی از ادعای عجیب عربستان درباره هدف قرار گرفتن مکه/ هدف ریاض از اتهام زنی به نیرو‌های مقاومت چیست؟ آغاز بازسازی منازل مسکونی مناطق سیل زده توسط بسیج تولید ﻣﻴﻜﺮوﮔﺮﻳﻦ‌ها با ارزش غذایی ۴ تا ۴۰ برابر سبزیجات معمولی سفیر کره‌ جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم از رسالت نسل «فردوسی»، تا نفی ایدئولوژی توسط «شاعران ایدئولوژیک»! سال گذشته ۵۴ هزار میلیارد تومان به طرح‌های عمرانی پرداخت شد دولت مطالبات صندوق رفاه دانشجویی را پرداخت نکرده است توان شرکت های فناور در ارائه بسته های مالی به خریداران افزایش می یابد شاه گفت: سخنرانی‌های انتقادی ماه رمضان را قطع کنید!
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۴
کد خبر: 46610
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

ویژه‌برنامه‌ی میلاد پیامبر اکرم (ص) در اراک برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: ویژه‌برنامه میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) در مصلای بیت‌المقدس اراک برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام صفر قربان پور، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به تشکیل ستاد برنامه‌های هفته وحدت در مرکز استان عنوان کلی برنامه‌های هفته وحدت را در سطح استان به این شرح بیان کرد: بخشی از برنامه‌ها درمجموع استان شامل برگزاری برنامه جشن شب میلاد پیامبر مکرم اسلام(ص) و حضرت امام صادق(ع) و غروب روز میلاد که در کلیه شهرستان‌ها مشترک است.

قربان پور برگزاری این مراسم‌ها را با آهنگ قرآنی توصیف کرد و افزود: در اکثر مساجد و هیئت‌ها، به مناسبت شب میلاد پیامبر گرامی اسلام(ص) و حضرت صادق(ع) مراسم انس با قرآن کریم و سخنرانی و در شرایط عمومی مولودی‌خوانی خواهیم داشت، این برنامه جامع به‌طور عمومی و مشترک در تمام استان به‌ویژه در مراکز شهرها برگزار می‌شود.

قربان پور از اجرای برنامه فوق‌العاده در مرکز  استان در غروب روز ۱۷ ربیع ، به شکل جامع خبر داد و افزود: در این راستا ویژه‌برنامه‌ای در عصر روز میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از باب مشترک بودن این برنامه سایر هیئت‌ها و دسته‌ها در محل مصلای بیت‌المقدس اراک هم‌زمان با برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا تجمع می‌کنند.

قربان پور اضافه کرد: اجرای این برنامه توسط شخصیت‌های ملی است به این منظور از حجت‌الاسلام و مسلمین عالی به‌عنوان سخنران ، صابر خراسانی به‌عنوان شاعر و یکی از مجریان باسابقه اجرا در سطح ملی دعوت به‌عمل‌آمده است.

وی به سه هدف اصلی برای برگزاری برنامه جامع در مصلای اراک اشاره کرد و گفت: اولین هدف اجرای برنامه‌ای عمومی بدون اختصاص به هیچ دستگاه خاص است تا همه مسئولین به‌طور متمرکز در کنار یکدیگر قرار بگیرند، و همه عواملی که شرایط همراهی برای آنها میسر است در اجرای این برنامه مشارکت کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی هدف دیگر را این‌طور بیان کرد: در شام میلاد نبی معظم اسلام(ص) و امام صادق(ع)، در اراک برنامه دیگری به شکل گسترده اجرا نشود، به دلیل وجود چنین برنامه تجمعی، برنامه فرعی دیگری در حاشیه قرار نگیرد.

قربان پور پخش زنده برنامه را یکی دیگر از اهداف اجرای برنامه متمرکز عنوان کرد و گفت: به دلیل ملی بودن چهره‌های شاعر و سخنران برنامه، با همکاری صداوسیما و رسانه‌ها و تبلیغ گسترده در سطح استان، امکان استفاده از محتوای برنامه برای سایر هم استانی‌ها میسر باشد.

انتهای پیام/

captcha