كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي گازگرفتگی در اراک قربانی گرفت بازار سرپوشيده اراك تعطیل شد حادثه‌ی تأثرانگیز سیل ویرانگر در شیراز مایه‌ی اندوه اینجانب است/ همگان را توصیه به‌سرعت و جدیت در انجام‌ وظیفه نمائید تخلیه آب اولویت اصلی سپاه در مناطق سیل‌زده است/همه امکانات برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است چرا تناقض‌های رفتاری و گفتاری غرب دیده نمی‌شود؟ کمک های بسیج و سپاههای استانی به مناطق سیل زده؛ مثل سیل، مثل سیلاب/آغاز مرحله دوم کمک رسانی بعد از امدادرسانی اولیه خمین با یادگاری از ادوار کهن+تصاویر گروه‌های مقاومت: تمام اهداف اسرائیلی در تیررس ماست واکنش تند کاربران به توییت حسام‌الدین آشنا +تصاویر
سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
کد خبر: 46304
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳

بی تفاوت نبودن مجلس در برابر تحریم‌ها حداقل پیام تشکیل «کمیسیون ویژه مقابله با تحریم ها» بود

نماینده شاهین شهر گفت: تشکیل کمیسیون مقابله با تحریم‌ها می‌توانست این پیام را به افکار عمومی دهد که مجلس در برابر تحریم‌ها و تهدیدات آمریکا بی تفاوت نیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به رای نیاوردن تشکیل کمیسیون ویژه مقابله با تحریم‌ها اظهار داشت: عدم رای آوری این کمیسیون جنبه سیاسی نداشت بلکه برخی از اعضای کمیسیون‌ها تمایل نداشتند کمیسیون دیگری در کنار کمیسیون‌های فعلی شکل گیرد. 

وی با بیان اینکه بنده به تشکیل این کمیسیون رای موافق دادم، افزود: تشکیل کمیسیون مقابله با تحریم‌ها حداقل می‌توانست این پیام را به افکار عمومی دهد که مجلس در برابر تحریم‌ها و تهدیدات آمریکا بی تفاوت نیست هرچند برخی از همکاران به این جمع بندی نرسیدند و به تشکیل این کمیسیون رای ندادند. 

نماینده مردم شاهین شهر بسته پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس برای مقابله با تحریم های اقتصادی را بسته مناسبی در برابر تهدیدات اقتصادی برشمرد و تصریح کرد: بنده پیشنهاد دادم حال که این کمیسیون تشکیل نشده بهتر است بسته ای که مرکز پژوهش‌ها ارائه داده را مورد بررسی قرار دهیم تا از راهکار‌هایی که برای برون رفت از وضعیت تحریم‌ها و مقابله با آن‌ها پیشنهاد داده بهره گیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بهتر است در جلسه‌ای از مسئولان دولتی و مرکز پژوهش‌ها دعوت شود تا ابعاد این بسته پیشنهادی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و آن را در دستور کار قرار دهیم.

captcha