کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
کد خبر: 46304
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳

بی تفاوت نبودن مجلس در برابر تحریم‌ها حداقل پیام تشکیل «کمیسیون ویژه مقابله با تحریم ها» بود

نماینده شاهین شهر گفت: تشکیل کمیسیون مقابله با تحریم‌ها می‌توانست این پیام را به افکار عمومی دهد که مجلس در برابر تحریم‌ها و تهدیدات آمریکا بی تفاوت نیست.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به رای نیاوردن تشکیل کمیسیون ویژه مقابله با تحریم‌ها اظهار داشت: عدم رای آوری این کمیسیون جنبه سیاسی نداشت بلکه برخی از اعضای کمیسیون‌ها تمایل نداشتند کمیسیون دیگری در کنار کمیسیون‌های فعلی شکل گیرد. 

وی با بیان اینکه بنده به تشکیل این کمیسیون رای موافق دادم، افزود: تشکیل کمیسیون مقابله با تحریم‌ها حداقل می‌توانست این پیام را به افکار عمومی دهد که مجلس در برابر تحریم‌ها و تهدیدات آمریکا بی تفاوت نیست هرچند برخی از همکاران به این جمع بندی نرسیدند و به تشکیل این کمیسیون رای ندادند. 

نماینده مردم شاهین شهر بسته پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس برای مقابله با تحریم های اقتصادی را بسته مناسبی در برابر تهدیدات اقتصادی برشمرد و تصریح کرد: بنده پیشنهاد دادم حال که این کمیسیون تشکیل نشده بهتر است بسته ای که مرکز پژوهش‌ها ارائه داده را مورد بررسی قرار دهیم تا از راهکار‌هایی که برای برون رفت از وضعیت تحریم‌ها و مقابله با آن‌ها پیشنهاد داده بهره گیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بهتر است در جلسه‌ای از مسئولان دولتی و مرکز پژوهش‌ها دعوت شود تا ابعاد این بسته پیشنهادی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و آن را در دستور کار قرار دهیم.

captcha