چرا اینفانتینیو ایران را برای مشارکت در جام جهانی پیشنهاد داد؟ جزئیات بسته پیشنهادی مجلس برای مقابله با تحریم‌ها اگر همیشه خسته‌اید، بخوانید/ معجزه گل شمعدانی در درمان ۱۰ بیماری/ روند پیری را با این خوراکی متوقف کنید/ میوه‌ای چهار فصل برای تقویت سیستم ایمنی بدن بالگردهای آمریکایی دوباره اقدام به جابه‌جایی عناصر داعش کردند عمران‌‎زاده از دنیای فوتبال خداحافظی کرد برداشت گزینشی از نامه‌ای که به نفع بازنشسته‌های فوتبال نیست! وقتی خبرنگار آمریکایی بی‌کینه‌تر از خبرنگاران ایرانی بی‌بی‌سی درباره کشورمان می‌نویسد هر ماه یک محصول جدید نظامی و دفاعی رونمایی می‌شود آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول مردم با صدای رسا، گله‌ و نقدشان را باید بگویند/ ایران در سال‌های آینده سربلندتر خواهد بود
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۹
کد خبر: 46293
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ مشخص شد/ از فراخوان امریه تا ظرفیت‌های جدید جذب اعضای هیات علمی

برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی یک هفته گذشته در حوزه فناوری و آموزش با ما همراه باشید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حوزه فناوری و آموزش در این هفته با اخبار متنوع و فراوانی روبه رو بود که خلاصه‌ای از آن‌ها را می‌توانید در ادامه مرور کنید.

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ اعلام شد

در چهاردهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، مصوب شد که سوابق تحصیلی متقاضیان ورود به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از طریق آزمون سراسری در سال ۱۳۹۸ با "حداکثر ۳۰ درصد تأثیر مثبت" درنظر گرفته شود.

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی موسسات غیرانتفاعی آغاز شد

داوطلبان دوره‌های کاردانی نظام جدید موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی غیردولتی از ۱۵ تا ۲۷ آبان ماه برای ثبت‌نام و پذیرش فرصت دارند.

پردیس منابع طبیعی دانشگاه تهران امریه سربازی می‌پذیرد

پردیس منابع طبیعی دانشگاه تهران واقع در استان کرج از بین دانش آموختگان کارشناسی ارشد واجد شرایط، امریه سربازی می‌پذیرد.

دانش آموختگان کارشناسی‌ارشد رشته مکانیک با گرایش سیالات، رشته برق با گرایش قدرت و رشته عمران با گرایش مهندسی سازه متقاضی با در دست داشتن مدارک می‌توانند شخصاً به محل پردیس مراجعه کرده و یا از طریق شماره فاکس ۰۲۶۳۲۲۲۸۰۱۶ مکاتبه کنند.

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ مشخص شد/ از فراخوان امریه تا ظرفیت‌های جدید جذب اعضای هیات علمی

مشکل پذیرفته شدگان پزشکی دانشگاه آزاد حل شد/ افزایش ۶۰۰ نفری ظرفیت رشته‌ها

باقر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت در نشست کمیته آموزش عالی و علوم پزشکی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه در این زمینه صورت مسئله دقیق مشخص نیست، خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت برای حل مشکل پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد حدود ۶۰۰ نفر را به ظرفیت پذیرش در رشته‌های علوم پزشکی افزود.

شرایط پذیرش و انتقال داوطلبان ذخیره پزشکی دانشگاه آزاد اعلام شد

کلیه پذیرفته شدگان اعلام نتایج ۲۵ شهریور ماه و ۲۳ مهر ماه در صورت عدم ثبت نام و اشتغال به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی به جهت استفاده از تسهیلات تغییر رشته و یا انتقال حداکثر تا پایان وقت اداری ۱۵ آبان ماه فرصت داشتند به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف خود اقدام کنند.

پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۶ دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای پرداخت شد

پیرو تأییدیه و تخصیص اعتبار معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل و با اهتمام و پیگیری‌های مستمر رئیس و مدیران دانشگاه فنی و حرفه‌ای؛ پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۳۹۶ دانشگاه فنی و حرفه‌ای به صورت یکجا و طی یک پرداخت به حساب ایشان واریز گردید.

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ مشخص شد/ از فراخوان امریه تا ظرفیت‌های جدید جذب اعضای هیات علمی

وام مسکن هیأت‌علمی دانشگاه‌ها افزایش می‌یابد

محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وام مسکن اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها به مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افزایش یافت.

آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور ۲۳ آذرماه برگزار می‌شود

طبق جدول زمانبندی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور (نوبت نوزدهم)، زمان دریافت کارت ورود به جلسه ۲۱ و ۲۲ آذرماه و به دنبال آن زمان برگزاری آزمون جمعه ۲۳ آذرماه خواهد بود.

بیش از ۲۰ محصول فناورانه در پارک فناوری پردیس رونمایی شد

جشنواره علم و فناوری استان تهران با رونمایی بیش از ۲۰ محصول فناورانه در پارک فناوری پردیس به همت سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران برگزار شد

ظرفیت جدید جذب فارغ التحصیلان پزشکی در هیات علمی اعلام شد

مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت اعلام کرد به منظور رفع نیاز‌های ضروری دانشگاه‌های علوم پزشکی، ظرفیت جدید برای فارغ التحصیلان رشته‌های فوق تخصصی پزشکی جهت انجام تعهد خدمات قانونی به صورت آموزشی اعلام شده است.

فارغ التحصیلان مقطع فوق تخصصی سال ۹۷ می‌توانند بر اساس سهمیه‌های اعلام شده از سوی مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت نسبت به انتخاب محل خدمت خود اقدام کنند.

میزان تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ مشخص شد/ از فراخوان امریه تا ظرفیت‌های جدید جذب اعضای هیات علمی

پایان مهلت ثبت‌نام مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

مرکز نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام کرد، مهلت ثبت‌نام داوطلبان برای تکمیل ظرفیت دوره‌های کاردانی و کارشناسی این دانشگاه که از ۳۰ مهرماه آغاز شده است، تا پایان سه‌شنبه ۱۵ آبان ماه ادامه داشت.

مهلت ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام‌نور به پایان رسید

مهلت تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی پذیرش فقط با اعمال سوابق تحصیلی کنکور ۹۷ در مراکز و واحد‌های آموزشی دانشگاه پیام‌نور ۱۵ آبان ماه به پایان رسید.

captcha