حمایت شهرداری اراک از دو تیم ورزشی در سطح استان/ تلاش برای تدوین سند ورزش استان تا پایان سال ادامه اقدامات محرومیت زدایی و خدمت رسانی در گام دوم کنگره/ ادامه فعالیتهای تحقیقاتی و پژوهشی کارگروه های کنگره/ کنگره به دنبال ایجاد زمینه برای الگو گیری نسل جدید از شهدا استاندار مرکزی: کاندیداهای مجلس با وعده های بی اساس به درد مردم اضافه نکنند/ اظهار نظر سجادی خارج از عرف بوده و در صورت تکرار عزل خواهد شد 373 نامزد انتخاباتی در استان ثبتنام خود را قطعی کرده اند/ افزایش 12.8 درصدی ثبتنام و کاهش درصد ثبتنام بانوان نسبت به دوره قبل/ هر کرسی نمایندگی مجلس در استان، 55 نفر خواهان دارد صدور کیفرخواست برای 11 نفر از کارکنان انجمن حمایت از بیماران کلیوی ساوه شکوری راد به دنبال تقلیل تکلیف به حق! جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد تومان زکات در استان مرکزی داوطلبان انتخابات مجلس رعايت قانون را در دستور كار خود داشته باشند رونمایی و جشن امضای کتاب «هورس» برگزار می شود آغاز مرمت بخش‌های آسیب‌دیده امام‌زاده شاهزاده حسین فراهان
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
کد خبر: 46280
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
گزارش تصویری

برگزاری مراسم سوگواری ۲۸صفر نیروهای مسلح در اراک+تصاویر

هم‌زمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، آئین سوگواری این روز با حضور نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج در اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم عزاداری نیروهای مسلح استان مرکزی ازجمله نیروهای متعهد و مؤمن نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و ارتش، روز چهارشنبه هم‌زمان با ۲۸ صفر، سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

نیروهای مسلح شهرستان اراک، در کنار مردم مؤمن و ولایتمدار استان از ساعات اولیه صبح روز ۲۸صفر، در قالب کاروان غم و دسته‌های عزاداری در سطح شهر اراک حضور یافته و به سوگواری پرداختند.

در این مراسم نیروهای مسلح شامل کارکنان و نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند و به مداحی و سینه‌زنی در سوگ رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) پرداختند.

دسته‌های عزاداری نیروهای مسلح از میدان شهدای اراک تا مصلای بیت‌المقدس این شهر، برای حضور در اجتماع بزرگ عزاداران ۲۸صفر حرکت کردند.

captcha