ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۳
کد خبر: 46280
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
گزارش تصویری

برگزاری مراسم سوگواری ۲۸صفر نیروهای مسلح در اراک+تصاویر

هم‌زمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، آئین سوگواری این روز با حضور نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج در اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مراسم عزاداری نیروهای مسلح استان مرکزی ازجمله نیروهای متعهد و مؤمن نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و ارتش، روز چهارشنبه هم‌زمان با ۲۸ صفر، سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

نیروهای مسلح شهرستان اراک، در کنار مردم مؤمن و ولایتمدار استان از ساعات اولیه صبح روز ۲۸صفر، در قالب کاروان غم و دسته‌های عزاداری در سطح شهر اراک حضور یافته و به سوگواری پرداختند.

در این مراسم نیروهای مسلح شامل کارکنان و نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند و به مداحی و سینه‌زنی در سوگ رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) پرداختند.

دسته‌های عزاداری نیروهای مسلح از میدان شهدای اراک تا مصلای بیت‌المقدس این شهر، برای حضور در اجتماع بزرگ عزاداران ۲۸صفر حرکت کردند.

captcha