کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۶
کد خبر: 46237
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹

خروج 42 دیگ فرسوده ایرالکو از مدار تولید+عکس

42 دیگ فرسوده خطوط تولید قدیم شرکت آلومینیوم ایران از مدار تولید خارج شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ 42 دیگ فرسوده خطوط تولید قدیم این شرکت در مراسمی امروز با حضور جمعی از مسئولین از مدار تولید خارج شد.

این اقدام در راستای حذف دیگ‌های آلاینده در این واحد صنعتی مادر تخصصی از مدار تولید بود.

700 دیگ فرسوده و آلاینده در خطوط یک و 2 این شرکت از مدار تولید خارج و خطوط سه و چهار این واحد تولیدی نیز بهسازی و به‌روزرسانی شده است.

شرکت آلومینیوم ایران به‌عنوان صنعت مادر تخصصی در تولید انواع شمش‌های آلومینیوم فعالیت دارد که در سال 1351 در اراک تأسیس‌شده است.

این شرکت در زمینی به مساحت ۲۳۲ هکتار عرصه کارگاهی در کیلومتر ۵ جاده اراک تهران قرار دارد.

در بیش از دو دهه اخیر فناوری فرسوده ایرلکو یکی از مهم‌ترین چالش‌های زیست‌محیطی کلان‌شهر آلوده اراک بوده است که برای مدیریت و اصلاح آن در دولت‌های مختلف اقداماتی انجام شد.

captcha