كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي گازگرفتگی در اراک قربانی گرفت بازار سرپوشيده اراك تعطیل شد حادثه‌ی تأثرانگیز سیل ویرانگر در شیراز مایه‌ی اندوه اینجانب است/ همگان را توصیه به‌سرعت و جدیت در انجام‌ وظیفه نمائید تخلیه آب اولویت اصلی سپاه در مناطق سیل‌زده است/همه امکانات برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است چرا تناقض‌های رفتاری و گفتاری غرب دیده نمی‌شود؟ کمک های بسیج و سپاههای استانی به مناطق سیل زده؛ مثل سیل، مثل سیلاب/آغاز مرحله دوم کمک رسانی بعد از امدادرسانی اولیه خمین با یادگاری از ادوار کهن+تصاویر گروه‌های مقاومت: تمام اهداف اسرائیلی در تیررس ماست واکنش تند کاربران به توییت حسام‌الدین آشنا +تصاویر
سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
کد خبر: 46237
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹

خروج 42 دیگ فرسوده ایرالکو از مدار تولید+عکس

42 دیگ فرسوده خطوط تولید قدیم شرکت آلومینیوم ایران از مدار تولید خارج شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ 42 دیگ فرسوده خطوط تولید قدیم این شرکت در مراسمی امروز با حضور جمعی از مسئولین از مدار تولید خارج شد.

این اقدام در راستای حذف دیگ‌های آلاینده در این واحد صنعتی مادر تخصصی از مدار تولید بود.

700 دیگ فرسوده و آلاینده در خطوط یک و 2 این شرکت از مدار تولید خارج و خطوط سه و چهار این واحد تولیدی نیز بهسازی و به‌روزرسانی شده است.

شرکت آلومینیوم ایران به‌عنوان صنعت مادر تخصصی در تولید انواع شمش‌های آلومینیوم فعالیت دارد که در سال 1351 در اراک تأسیس‌شده است.

این شرکت در زمینی به مساحت ۲۳۲ هکتار عرصه کارگاهی در کیلومتر ۵ جاده اراک تهران قرار دارد.

در بیش از دو دهه اخیر فناوری فرسوده ایرلکو یکی از مهم‌ترین چالش‌های زیست‌محیطی کلان‌شهر آلوده اراک بوده است که برای مدیریت و اصلاح آن در دولت‌های مختلف اقداماتی انجام شد.

captcha