ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۸
کد خبر: 46237
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹

خروج 42 دیگ فرسوده ایرالکو از مدار تولید+عکس

42 دیگ فرسوده خطوط تولید قدیم شرکت آلومینیوم ایران از مدار تولید خارج شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ 42 دیگ فرسوده خطوط تولید قدیم این شرکت در مراسمی امروز با حضور جمعی از مسئولین از مدار تولید خارج شد.

این اقدام در راستای حذف دیگ‌های آلاینده در این واحد صنعتی مادر تخصصی از مدار تولید بود.

700 دیگ فرسوده و آلاینده در خطوط یک و 2 این شرکت از مدار تولید خارج و خطوط سه و چهار این واحد تولیدی نیز بهسازی و به‌روزرسانی شده است.

شرکت آلومینیوم ایران به‌عنوان صنعت مادر تخصصی در تولید انواع شمش‌های آلومینیوم فعالیت دارد که در سال 1351 در اراک تأسیس‌شده است.

این شرکت در زمینی به مساحت ۲۳۲ هکتار عرصه کارگاهی در کیلومتر ۵ جاده اراک تهران قرار دارد.

در بیش از دو دهه اخیر فناوری فرسوده ایرلکو یکی از مهم‌ترین چالش‌های زیست‌محیطی کلان‌شهر آلوده اراک بوده است که برای مدیریت و اصلاح آن در دولت‌های مختلف اقداماتی انجام شد.

captcha