کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
کد خبر: 46236
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:

بررسی تخصیص اعتبارات پروژه‌های ملی استان با حضور نوبخت

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی از بررسی تخصیص اعتبارات پروژه‌های ملی استان با حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور خبر داد.

علی ابراهیمی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی و نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب  به دیدار مشترک مجمع نمایندگان و استاندار مرکزی با رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کل کشور اشاره کرد و گفت: این دیدار روز دوشنبه ۱۴ آبان ماه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

ابراهیمی اظهار کرد: ابتدا جلسه بین مجمع نمایندگان استان و استاندار مرکزی جهت هماهنگی بیش‌تر بین اعضا جلسه‌ای برگزار شد.

وی ضمن تأکید بر اینکه استان مرکزی به‌عنوان حلقه اتصال کریدور مهم شمال - جنوب و مرکز به غرب کشور است تشریح کرد: توسعه خطوط ریلی و جاده‌ای استان یکی از اصلی‌ترین موضوعات این جلسه بود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی بررسی پروژه‌های عمرانی از قبیل بیمارستان‌های در دست احداث، راه‌اندازی سایر پروازهای فرودگاه اراک و آب‌رسانی استان را از دیگر موضوعات این جلسه عنوان کرد و افزود: در این جلسه در مورد ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و انجام برخی از انتصابات مذاکراتی صورت گرفت.

وی بابیان اینکه در ادامه، جلسه با حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کل کشور برگزار شد اذعان داشت: با توجه به تنظیم بودجه ۹۸ در این ایام، در مورد تخصيص اعتبارات پروژه‌های ملی استان مباحثی در حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه مطرح شد.

ابراهیمی تصریح کرد: در این جلسه به موضوعاتی چون اعتبارات اختصاص داده‌شده در سفر رئیس‌جمهور به استان و اعتبارات توازن منطقه‌ای نیز پرداخته شد.

انتهای پیام/

captcha