ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۸
کد خبر: 46174
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بیان کرد؛

بقاع متبرکه استان مرکزی میزبان عزاداران شهادت امام رضا(ع)/برپایی 10 محفل انس با قرآن کریم

مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان مرکزی گفت: در سالروز شهادت امام رضا(ع) بقاع متبرکه شاخص استان مرکزی میزبان عزاداران خواهد بود.

حجت‌الاسلام حسین دلاوری مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: روز ۱۷ آبان مصادف با ۲۹ صفر و شهادت حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) با عنوان "وقف، بقاع متبرکه و ترویج فرهنگ زیارت"، نام‌گذاری شده است و مراسم سوگواری و عزاداری در بارگاه متبرک امامزاده شاخص استان برگزار می‌شود.

دلاوری اظهار کرد: مرثیه‌سرایی و عزاداری در سوگ هشتمین امام شیعیان جهان، اقامه نماز جماعت، حضور هیئت‌های مذهبی و پذیرایی از عزاداران آن حضرت ازجمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده است.

وی ادامه داد: با همکاری اداره قرآن استان مرکزی، ۱۰ محفل انس با قرآن با حضور قاریان برتر استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

مدیرکل اوقاف وامورخیریه استان با اشاره به اینکه مراسمات سخنرانی هم برای عزاداران پیش‌بینی‌شده است ادامه داد: در مراسم عزاداری هشتمین اختر تابناک امامت ولایت سخنرانان بر لزوم الگو گیری از صفات برجسته امام رضا (ع) تأکیددارند.

وی با اشاره به اینکه ۲۸۰ امامزاده در استان ثبت و تأییدشده است، خاطرنشان کرد: آمار امامزادگان بیش از این است اما برای ثبت و تأیید باید مراحل به‌دقت و با حساسیت بالا دنبال شود.

انتهای پیام/

captcha