ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۸
کد خبر: 46112
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹

قاسم سلیمانی به توییت ضد ایرانی ترامپ پاسخ داد

این رسانه روسی تصریح کرد: سلیمانی روز جمعه با انتشار عکسی از خود در قالب یکی از کاراکترهای سریال محبوب «بازی تاج و تخت» در اینستاگرام نوشت: «بیایید! ما منتظریم».

به گزارش دیار آفتاب؛ راشاتودی به نقل از وی افزود: «من دشمن شما هستم. سپاه قدس دشمن شماست. شما این جنگ را آغاز کرده اما ما کسی هستیم که آن را تمام می کنیم.»

این رسانه روسی در ادامه اضافه کرد: ترامپ روز گذشته با تصویرسازی و استفاده از ادبیات متعلق به این سریال پربیننده، تصویری را از خود در توییتر منتشر کرد که به بازگشت تحریم های ضد ایرانی اشاره داشت.

به گزارش ایرنا، «این اقدام ترامپ با واکنش های منفی بسیاری روبه رو شد و شبکه "اچ بی او" نیز از «سوءاستفاده از نماد تجاری» متعلق به این شرکت، انتقاد کرد.

ترامپ در ماه مه (اردیبهشت) از توافق هسته ای ایران که از آن با عنوان «بدترین توافق تاریخ» یاد می کند، خارج شد. آمریکا پیش تر بیشتر تحریم های ضدایرانی ای را که به موجب انعقاد این توافق به تعلیق درآمده بودند، احیا کرده است و باقی مانده این تحریم ها نیز در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) اعمال خواهند شد. 

سردار سلیمانی در سخنرانی ماه ژوئیه (مرداد-شهریور) خود در استان همدان، خطاب به آمریکا گفت که درگیری با ایران «همه چیزتان را نابود خواهد کرد.» »

منبع: العام

captcha