كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي گازگرفتگی در اراک قربانی گرفت بازار سرپوشيده اراك تعطیل شد حادثه‌ی تأثرانگیز سیل ویرانگر در شیراز مایه‌ی اندوه اینجانب است/ همگان را توصیه به‌سرعت و جدیت در انجام‌ وظیفه نمائید تخلیه آب اولویت اصلی سپاه در مناطق سیل‌زده است/همه امکانات برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است چرا تناقض‌های رفتاری و گفتاری غرب دیده نمی‌شود؟ کمک های بسیج و سپاههای استانی به مناطق سیل زده؛ مثل سیل، مثل سیلاب/آغاز مرحله دوم کمک رسانی بعد از امدادرسانی اولیه خمین با یادگاری از ادوار کهن+تصاویر گروه‌های مقاومت: تمام اهداف اسرائیلی در تیررس ماست واکنش تند کاربران به توییت حسام‌الدین آشنا +تصاویر
سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
کد خبر: 46112
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹

قاسم سلیمانی به توییت ضد ایرانی ترامپ پاسخ داد

این رسانه روسی تصریح کرد: سلیمانی روز جمعه با انتشار عکسی از خود در قالب یکی از کاراکترهای سریال محبوب «بازی تاج و تخت» در اینستاگرام نوشت: «بیایید! ما منتظریم».

به گزارش دیار آفتاب؛ راشاتودی به نقل از وی افزود: «من دشمن شما هستم. سپاه قدس دشمن شماست. شما این جنگ را آغاز کرده اما ما کسی هستیم که آن را تمام می کنیم.»

این رسانه روسی در ادامه اضافه کرد: ترامپ روز گذشته با تصویرسازی و استفاده از ادبیات متعلق به این سریال پربیننده، تصویری را از خود در توییتر منتشر کرد که به بازگشت تحریم های ضد ایرانی اشاره داشت.

به گزارش ایرنا، «این اقدام ترامپ با واکنش های منفی بسیاری روبه رو شد و شبکه "اچ بی او" نیز از «سوءاستفاده از نماد تجاری» متعلق به این شرکت، انتقاد کرد.

ترامپ در ماه مه (اردیبهشت) از توافق هسته ای ایران که از آن با عنوان «بدترین توافق تاریخ» یاد می کند، خارج شد. آمریکا پیش تر بیشتر تحریم های ضدایرانی ای را که به موجب انعقاد این توافق به تعلیق درآمده بودند، احیا کرده است و باقی مانده این تحریم ها نیز در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) اعمال خواهند شد. 

سردار سلیمانی در سخنرانی ماه ژوئیه (مرداد-شهریور) خود در استان همدان، خطاب به آمریکا گفت که درگیری با ایران «همه چیزتان را نابود خواهد کرد.» »

منبع: العام

captcha