کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
کد خبر: 46112
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹

قاسم سلیمانی به توییت ضد ایرانی ترامپ پاسخ داد

این رسانه روسی تصریح کرد: سلیمانی روز جمعه با انتشار عکسی از خود در قالب یکی از کاراکترهای سریال محبوب «بازی تاج و تخت» در اینستاگرام نوشت: «بیایید! ما منتظریم».

به گزارش دیار آفتاب؛ راشاتودی به نقل از وی افزود: «من دشمن شما هستم. سپاه قدس دشمن شماست. شما این جنگ را آغاز کرده اما ما کسی هستیم که آن را تمام می کنیم.»

این رسانه روسی در ادامه اضافه کرد: ترامپ روز گذشته با تصویرسازی و استفاده از ادبیات متعلق به این سریال پربیننده، تصویری را از خود در توییتر منتشر کرد که به بازگشت تحریم های ضد ایرانی اشاره داشت.

به گزارش ایرنا، «این اقدام ترامپ با واکنش های منفی بسیاری روبه رو شد و شبکه "اچ بی او" نیز از «سوءاستفاده از نماد تجاری» متعلق به این شرکت، انتقاد کرد.

ترامپ در ماه مه (اردیبهشت) از توافق هسته ای ایران که از آن با عنوان «بدترین توافق تاریخ» یاد می کند، خارج شد. آمریکا پیش تر بیشتر تحریم های ضدایرانی ای را که به موجب انعقاد این توافق به تعلیق درآمده بودند، احیا کرده است و باقی مانده این تحریم ها نیز در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) اعمال خواهند شد. 

سردار سلیمانی در سخنرانی ماه ژوئیه (مرداد-شهریور) خود در استان همدان، خطاب به آمریکا گفت که درگیری با ایران «همه چیزتان را نابود خواهد کرد.» »

منبع: العام

captcha