کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
کد خبر: 46104
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴

«USAregimeChange» هشتگ داغ این روزهای فضای مجازی + عکس و پوستر

کابران تمام پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی از فرارسیدن فصل فروپاشی رژیم ایالات متحده آمریکا سخن گفتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ همزمان با فرارسیدن ایام 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی کاربران شبکه‌های اجتماعی هشتگ "USAregimeChange" را به داغ‌ترین هشتگ شبکه‌های اجتماعی تبدیل کردند.

کاربران ذیل این هشتگ به تولید محتوا با محوریت پایان هژمونی و اضمحلال آمریکا می‌پردازند.

کاربری با نام "خط 11" هم به بازنشر تحلیل بنیانگذار حزب اوراسیا پرداخت و نوشت: الکساندر دوگین بنیانگذار حزب اوراسیا: نئومحافظه‌کاران فضای سیاسی آمریکا را به‌شدت به‌سود خود مصادره کرده‌ و با این روند پایان آمریکا نزدیک است

میلاد میرکمالی هم درخصوص فروپاشی دورنی آمریکا نوشت: امپراتوری رسانه ای ایالات متحده باعث شده تا از یک جامعه فاسد و شکست خورده که مملو از مردم بیکار،فقیر،افسرده و گرفتار منجلاب سکس و فحشا می باشد، یک مدینه فاضله جلوه دهد. وقت آن رسیده این هیمنه پوشالی رژیم مستکبر ایالات متحده از هم بپاشد.

اما به جز توییتری‌ها؛ کاربران سایر شبکه‌های اجتماعی هم فعال بودند و عکس نوشت‌ها و موشن‌گراف‌های متعددی در سایر پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام با محوریت اضمحلال دورنی آمریکا در حال انتشار است.

Flash version 10,1 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

سیاست های خائنانه آمریکا علیه ملت ها

Flash version 10,1 or greater is required

You have no flash plugin installed

Click here to download latest version

امریکا بدون روتوش

صفحه اینستاگرامی سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با انتشار تصویر زیر نوشت: 13 آبان امسال روز تبیین فروپاشی از دورن برای نظام حاکم در ایالات متحده خواهد بود. دنیا بداند که دومینوی فروپاشی آمریکا آغاز شده و حاکمیت موجود در آمریکا قادر به حفظ وضع موجود نخواهد بود.

آنچه در ادامه پیش روی شما قرار داد تنها بخشی از محتوای تولید شده توسط کاربران اینستاگرام و سایر پیام‌رسان‌ها با موضوع USAregimeChange است.

انتهای پیام/

captcha