تیم تروریستی منافقان در شیراز ‌منهدم شد + جزئیات یاغی‌گری کره جنوبی ادامه پیدا کند، مطالبات ایران را از طریق مراجع بین‌المللی پیگیری می‌کنیم/ آمریکا حق دخالت در معاملات ایران را ندارد افزایش قیمت طلا و سکه طرح جدید‌/ دلار 23102 تومان تاجزاده اکانت‌های کمپ آلبانی-سعودی را متعلق به مردم ایران خواند+ سند اقامه نماز جمعه در همه شهرهای استان مرکزی دستور روحانی به دستگاه‌ها برای گسترش ارائه خدمات از طریق دولت الکترونیک/ رئیس‌جمهور: اجبار مردم به مراجعه حضوری تخلف است عکس/ مترو اصفهان در روزهای اوج کرونا مذاکرات لاوروف با سفرای اتحادیه اروپا درباره برجام و مسائل مهم بین‌المللی درگیری مرزی جمهوری آذربایجان و ارمنستان از سرگرفته شد گزارش| مجلس در هفته‌ای که گذشت / از دیدار رهبرانقلاب تا موافقت با کلیات طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی
پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵
کد خبر: 46055
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۰
آیت‌الله دری نجف آبادی:

دانش آموزان با حرکت در مسیر آرمان‌های امام راحل چراغ انقلاب را روشن نگه‌دارند

آیت‌الله دری نجف‌آبادی گفت: همه اقشار جامعه خصوصاً دانش آموزان و معلمان باید قدر این انقلاب را بداند و با حرکت در مسیر آرمان‌های امام(ره) و شهدا ، این چراغ ایزدی روشن‌شده توسط امام راحل را طبق وظیفه روشن نگاه‌دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی روز پنج‌شنبه در دیدار با دانش آموزان بسیجی استان که در دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در استان به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی برگزار شد گفت: امام (ره) برای استقلال، عظمت و سربلندی کشور و ملت قیام کردند و در سال 42 مقابل لایحه ننگین کاپیتولاسیون ایستادند.

دری نجف‌آبادی بابیان اینکه امام راحل به دلیل مخالفت با کاپیتولاسیون و سلطه آمریکا بر کشور تبعید شد اظهار کرد: برخوردی که امروز ترامپ با پادشاه سعودی دارد همان برخوردی است که آمریکایی‌ها با سردمداران رژیم شاهنشاهی داشته‌اند و بر همین اساس وابستگی شدید بر کشور حاکم بود و این‌ها حیاط خود را درگرو اجانب می‌دیدند .

وی قیام امام خمینی (ره) را به‌مثابه قیام امام حسین ( ع) دانست و عنوان کرد: شهادت حاج‌آقا مصطفی خمینی منجر به ایجاد انقلاب عظیمی در کشور و در رأس آن قم شد که ادامه آن به حرکت 19 دی و درنتیجه انقلاب اسلامی رسید.

امام‌جمعه اراک بابیان اینکه 13 آبان متشکل از اتفاقات مهمی در تاریخ کشوراست تصریح کرد: همه باید نسبت به این نقاط بزرگ تاریخ توجه کنیم و قلل مسیر را پشت سر بگذاریم تا به قله اصلی برسیم.

دری نجف‌آبادی بیداری ملت در این تاریکی‌های ظلمانی زمانه حال را به برکت وجود امام (ره) دانست و افزود: حضور امام راحل در جامعه ما لطف خداوند متعال بود تا تحول عظیمی در جامعه صورت گیرد.

وی اظهار کرد: همه اقشار ازجمله دانش آموزان و معلمان باید قدر این حرکت بزرگ را بدانند تا این چراغ ایزدی روشن‌شده توسط امام راحل را طبق وظیفه روشن نگاه‌داریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان با تأکید بر زمینه‌های ایجادشده در راستای تحولات فکری، معنوی، سیاسی و اجتماعی در جامعه تشریح کرد: دانش آموزان امیدهای امروز فردای کشور هستند که باید خودشان را برای فرداهای بسیار باعظمت بسازند و با توکل بر خدا و با تلاش مضاعف برای ساختن ایرانی آزاد و سربلند مجاهدت کنند .

وی با تأکید بر اینکه همه باید همت بلند داشته باشیم تا بتوانیم بر مشکلات پیروز شویم ادامه داد: شرط موفقیت اخلاص، تقوا، مجاهدت درراه خدا، فداکاری، بصیرت و آگاهی در دین و هوشیاری و مراقبت در برابر دسیسه‌ها و توطئه‌های دشمنان اسلام است.

انتهای پیام/

captcha