ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۱
کد خبر: 45408
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰

سید جلال: تماشاگران پرسپولیس گول خوردند/ همه ما خسته هستیم

جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس گفت: همیشه گفتم تماشاگران فریب نخورند اما متاسفانه این اتفاق افتاد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سیدجلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نود ارومیه و صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: همیشه گفته‌ام تماشاگران فریب [نتایج خوب پرسپولیس را]نخوردند، اما متاسفانه این اتفاق افتاد. بعداً معلوم می‌شود ما امروز از نیامدن تماشاگران‌مان چقدر ضرر کردیم. امروز اگر تماشاگران‌مان می‌آمدند بازیکنان جوان با وضعیت آشنا می‌شدند، اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد. من در تلویزیون و جا‌های دیگر بار‌ها گفته‌ام که تماشاگران‌مان گول نخورند، اما این اتفاق افتاد.

وی افزود: در بازی با السد اگر ورزشگاه پر شود بازیکنان جوان ما اصلاً نمی‌توانند راه بروند، چون این شرایط را تجربه نکرده‌اند. امروز کامیابی‌نیا و منشا مصدوم شدند، عالیشاه هم که مصدوم بود و ما الان چهار بازیکن مصدوم داریم. متأسفانه این مشکل ما نیست و امیدوارم تماشاگران‌مان بیشتر به ما کمک کنند.

کاپیتان تیم پرسپولیس در واکنش به این موضوع که بسیار ناامیدوارکننده در مورد بازی با السد صحبت می‌کند، عنوان کرد: همه ما خسته هستیم. تا هفته پیش ۶،۵ نفر بیشتر نبودیم. بعد از آن علیرضا بیرانوند و نوراللهی اضافه شدند، اما بیرانوند که اصلا به این بازی نیامد. الان اصلا نمی‌دانم چه بگویم، می‌خواستیم تماشاگران به ورزشگاه بیایند و بازیکنان جوان این وضعیت را لمس کنند. فردا که استادیوم پر شود برای بعضی از بازیکنان خیلی سخت خواهد بود.

حسینی در ادامه در مورد طلب بازیکنان خارجی پرسپولیس از باشگاه گفت: من از گرشاسبی تشکر می‌کنم. او زحمت خود را می‌کشد، اما در باشگاه گروهی هستند که کار‌های پشتیبانی را انجام می‌دهند، به نظرم در باشگاه ما این افراد کار خود را به خوبی انجام نمی‌دهند. بازیکنان خارجی پیش من به عنوان کاپیتان می‌آیند و حرف‌های خود را می‌زنند، اما به نظرم گروه پشتیبانی در باشگاه ما کار خود را به خوبی انجام نمی‌دهد.

captcha