کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۴
کد خبر: 45373
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۳

نفرات برتر مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور مشخص شدند+تصاویر

مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مرحله نخست مسابقات دوچرخه‌سواری میلاد دو نور به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش روز پنج‌شنبه ۲۶ مهرماه از بلوار شهدای دولت در اراک به طول ۱۲۰ کیلومتر برگزار شد.

در اولین مرحله از تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور ، محمد گنج خانلو از تیم سپاهان اصفهان به مقام قهرمانی رسید محمد رجبلو از بالایان چابهار و امیر کلاه دوز از پیشگامان کویر یزد دوم و سوم شدند.

مرحله دوم تور روز جمعه به مسافت ۱۲۰ کیلومتر در شهر مهاجران و مرحله سوم شنبه به مسافت ۱۲۰ کیلومتر در خمین برگزار خواهد شد.

۱۴ تیم از لیگ برتر داخلی و تیم ملی جوانان و تیم جوانان استان مرکزی  در این تور حضور دارند.

captcha