چرا اینفانتینیو ایران را برای مشارکت در جام جهانی پیشنهاد داد؟ جزئیات بسته پیشنهادی مجلس برای مقابله با تحریم‌ها اگر همیشه خسته‌اید، بخوانید/ معجزه گل شمعدانی در درمان ۱۰ بیماری/ روند پیری را با این خوراکی متوقف کنید/ میوه‌ای چهار فصل برای تقویت سیستم ایمنی بدن بالگردهای آمریکایی دوباره اقدام به جابه‌جایی عناصر داعش کردند عمران‌‎زاده از دنیای فوتبال خداحافظی کرد برداشت گزینشی از نامه‌ای که به نفع بازنشسته‌های فوتبال نیست! وقتی خبرنگار آمریکایی بی‌کینه‌تر از خبرنگاران ایرانی بی‌بی‌سی درباره کشورمان می‌نویسد هر ماه یک محصول جدید نظامی و دفاعی رونمایی می‌شود آخرین وضعیت بارش‌های ایران/ ادامه پاییز پرباران+جدول مردم با صدای رسا، گله‌ و نقدشان را باید بگویند/ ایران در سال‌های آینده سربلندتر خواهد بود
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۴
کد خبر: 45373
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۳

نفرات برتر مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور مشخص شدند+تصاویر

مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مرحله نخست مسابقات دوچرخه‌سواری میلاد دو نور به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش روز پنج‌شنبه ۲۶ مهرماه از بلوار شهدای دولت در اراک به طول ۱۲۰ کیلومتر برگزار شد.

در اولین مرحله از تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور ، محمد گنج خانلو از تیم سپاهان اصفهان به مقام قهرمانی رسید محمد رجبلو از بالایان چابهار و امیر کلاه دوز از پیشگامان کویر یزد دوم و سوم شدند.

مرحله دوم تور روز جمعه به مسافت ۱۲۰ کیلومتر در شهر مهاجران و مرحله سوم شنبه به مسافت ۱۲۰ کیلومتر در خمین برگزار خواهد شد.

۱۴ تیم از لیگ برتر داخلی و تیم ملی جوانان و تیم جوانان استان مرکزی  در این تور حضور دارند.

captcha