کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
کد خبر: 45321
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷

تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور در اراک آغاز شد+تصاویر

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان مرکزی گفت: مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور با حضور 14 تیم از لیگ برتر داخلی و تیم ملی جوانان در اراک آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد کمیجانی رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان مرکزی گفت: مرحله نخست مسابقات دوچرخه‌سواری میلاد دو نور به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش روز پنج‌شنبه 26 مهرماه از بلوار شهدای دولت در اراک به طول 120 کیلومتر آغاز شد.

کمیجانی با اشاره به اینکه این مسابقات در سه مرحله و به مسافت 360 کیلومتر برگزار می‌شود، ادامه داد: مرحله دوم تور روز جمعه به مسافت 120 کیلومتر در شهر مهاجران و مرحله سوم شنبه به مسافت 120 کیلومتر در خمین برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان مرکزی گفت:14 تیم از لیگ برتر داخلی و تیم ملی جوانان و تیم جوانان استان مرکزی  در این تور حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه مسابقات دوچرخه‌سواری میلاد دو نور از سال 75 پایه‌ریزی شد و با ثبت در تقویم فدراسیون جهانی، بین‌المللی شد خاطرنشان کرد: به دلیل وقفه‌ای که در برگزاری مسابقات به دلیل تنگناهای مالی به وجود آمد، امسال این مسابقات احیا و به‌صورت ملی برگزار می‌شود اما تلاش می‌شود با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و گزارش نهایی به فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری از سال آینده بین‌المللی برگزار شود.

captcha