ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۱
کد خبر: 45321
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷

تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور در اراک آغاز شد+تصاویر

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان مرکزی گفت: مرحله نخست تور دوچرخه‌سواری میلاد دو نور با حضور 14 تیم از لیگ برتر داخلی و تیم ملی جوانان در اراک آغاز شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد کمیجانی رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان مرکزی گفت: مرحله نخست مسابقات دوچرخه‌سواری میلاد دو نور به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و ورزش روز پنج‌شنبه 26 مهرماه از بلوار شهدای دولت در اراک به طول 120 کیلومتر آغاز شد.

کمیجانی با اشاره به اینکه این مسابقات در سه مرحله و به مسافت 360 کیلومتر برگزار می‌شود، ادامه داد: مرحله دوم تور روز جمعه به مسافت 120 کیلومتر در شهر مهاجران و مرحله سوم شنبه به مسافت 120 کیلومتر در خمین برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان مرکزی گفت:14 تیم از لیگ برتر داخلی و تیم ملی جوانان و تیم جوانان استان مرکزی  در این تور حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه مسابقات دوچرخه‌سواری میلاد دو نور از سال 75 پایه‌ریزی شد و با ثبت در تقویم فدراسیون جهانی، بین‌المللی شد خاطرنشان کرد: به دلیل وقفه‌ای که در برگزاری مسابقات به دلیل تنگناهای مالی به وجود آمد، امسال این مسابقات احیا و به‌صورت ملی برگزار می‌شود اما تلاش می‌شود با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم و گزارش نهایی به فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری از سال آینده بین‌المللی برگزار شود.

captcha