ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۳
کد خبر: 45305
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸

آتش‌سوزی یک واحد صنعتی در ساوه یک کشته برجا گذاشت

آتش‌سوزی در یک واحد صنعتی در شهر صنعتی شهرستان ساوه یک کشته برجا گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ آتش‌سوزی روز چهارشنبه در یک واحد صنعتی در شهر صنعتی شهرستان ساوه یک کشته برجا گذاشت.

عزیزی سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: آتش‌سوزی دریکی از واحدهای تولیدی شهر صنعتی ساوه موجب کشته شدن یک نفر شد.

عزیزی افزود: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه هماهنگی‌های لازم با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی انجام گرفت و یک دستگاه آمبولانس از اورژانس پایگاه شهر صنعتی به محل اعزام و پس از رهاسازی ، مصدوم تحویل تکنسین‌های اورژانس گردید .

وی ادامه داد: اقدامات لازم‌ درمانی پیش بیمارستانی توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ برای مصدوم انجام گرفت و به بیمارستان شهید چمران اعزام شد ولی علی‌رغم تلاش کادر درمانی بیمارستان متأسفانه فرد حادثه‌دیده به علت شدت جراحات وارده فوت کرد .

گفتنی است آتش توسط آتش‌نشانی مهارشده است.

علت این حادثه هنوز مشخص نشده است.

انتهای پیام/

captcha