ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۲
کد خبر: 45303
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
عضو شورای اسلامی اراک در واکشن به انتشار لیست شهردار جدید اراک از سوی فراکسیون امید:

فراکسیون امید در تصمیم گیری ها استقلال ندارد/ اسامی اعلام شده در قد و قواره شهرداری اراک نیستند

عضو شورای اسلامی اراک در واکشن به انتشار لیست شهردار جدید اراک از سوی فراکسیون امید گفت: این اسامی اعلام شده هیچ کدامشان در قد و قواره شهرداری اراک نیستند .

علی جعفر محصولی نماینده مردم در شورای شهر کلانشهر اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ در واکشن به انتشار لیست شهردار جدید اراک از سوی فراکسیون امید شورای اسلامی اراک، گفت: اعضایی که افرادی را برای تصدی شهرداری اراک معرفی کرده اند باید ملاک های خود از انتخاب شهردار را ارائه دهند.

وی گفت: اعلام لیست گزینه های شهرداری بدون مشورت با بقیه اعضای شورا رقم خورده است و این مسئله عدم مدیریت رئیس شورای اسلامی را می رساند که نمی توانند بر شورا مدیریت داشته باشند.

 محصولی با بیان اینکه حتی اگر ما مخالف این افراد هم بودیم که هستیم، باید با ما هم مشورت صورت می گرفت عنوان کرد: درست است که اکثریت اعضای شورا را اعضای لیست امید تشکیل می دهند اما آیا ما جزء رای مردم نیستیم، ما جزء 50 درصد نیستیم.

وی افزود: متاسفانه اعضای لیست امید حاضر در شورا با باند و حزب بازی، ندیدن 50 درصد از جامعه، شورایی عمل نکردن و نادیده گرفتن دموکراسی این تصمیم عجولانه را گرفتند و ابلاغ کردند و می توانم بگویم که واقعا متاسفم برای مردم با این نمایندگانی که انتخاب کرده اند.

عضو شورای اسلامی شهر اراک تصریح کرد: باید در شورا می نشستیم و همه گزینه ها را با درنظر گرفتن مدرک تحصیلی، سوابق اجرایی، حسن شهرت کنار هم مقایسه و سپس یکی را انتخاب می کردیم.

وی با تاکید بر اینکه دیگر اعضای شورا نیز گزینه هایی دارند ادامه داد: این اسامی اعلام شده هیچ کدامشان در قد و قواره شهرداری اراک نیستند و  دوستان باید افرادی بزرگ تر از شهردار فعلی یا حداقل در ردیف آقای تاجران را معرفی می کردند .

محصولی با اشاره به اینکه از بین پرسنل شهرداری نیز می توان افراد قوی را پیدا کرد که توانایی مدیریت و اداره شهرداری را دارند اذعان داشت: فعلا اسامی مورد نظرمان را اعلام نمی کینم زیرا باید ابتدا سنگ ها را با اعضای شورا وا بکنیم و ببینیم هدف این آقایان از این حرکت چه بوده است.

وی در ادامه افزود: وقتی به آنها گفته می شود که حزب شما برای شما تصمیم می گیرد، وقتی می گوییم شورای در سایه، به آنها بر می خورد. چرا وقتی به آنها می گوییم برای شما بیرون از شورای تصمیم می گیرند ناراحت می شوند و موضع می گیرند این اتفاق سند محکمی بر اثبات حرف های ماست.

این عضو شورای شهر اراک خاطر نشان کرد: افراد شخصیتشان محترم است ولی این افراد که برای شهرداری معرفی شده اند احساس می شود که شایسته نباشند ما باید برای شهرداری کسی را انتخاب کنیم که بتواند شهرداری را مدیریت کند و با این کمبود بودجه و درآمد، فعالیت ها را به پیش ببرد، نه مشکلات را افزایش دهد.

وی یادآور شد: ما شهردار فعلی را به همه گزینه های مطرح شده ترجیح می دهیم ولی طبق قانون منع بکارگیری بازنشستگان که شامل شهرداران نیز می شود آقای تاجران باید شهرداری را ترک کند.

انتهای پیام/

captcha