كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي گازگرفتگی در اراک قربانی گرفت بازار سرپوشيده اراك تعطیل شد حادثه‌ی تأثرانگیز سیل ویرانگر در شیراز مایه‌ی اندوه اینجانب است/ همگان را توصیه به‌سرعت و جدیت در انجام‌ وظیفه نمائید تخلیه آب اولویت اصلی سپاه در مناطق سیل‌زده است/همه امکانات برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است چرا تناقض‌های رفتاری و گفتاری غرب دیده نمی‌شود؟ کمک های بسیج و سپاههای استانی به مناطق سیل زده؛ مثل سیل، مثل سیلاب/آغاز مرحله دوم کمک رسانی بعد از امدادرسانی اولیه خمین با یادگاری از ادوار کهن+تصاویر گروه‌های مقاومت: تمام اهداف اسرائیلی در تیررس ماست واکنش تند کاربران به توییت حسام‌الدین آشنا +تصاویر
سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
کد خبر: 45302
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
کارشناس مسائل سیاسی:

دولت در مسائل دیپلماتیک عقب‌نشینی نکند/اعتماد به اروپایی‌ها آسیب‌زا است

کارشناس مسائل سیاسی در خصوص مسئله دستگیری اسدالله اسدی، دیپلمات ایرانی در همایش مجاهدین خلق در فرانسه، گفت:دولت در مسائل دیپلماتیک عقب‌نشینی نکند.

حیدر جهانبخش کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با  دیار آفتاب در خصوص مسئله دستگیری اسدالله اسدی، دیپلمات ایرانی در همایش مجاهدین خلق در فرانسه، گفت: اروپا با این اقدام می‌خواهد در دشمنی با جمهوری اسلامی از آمریکا عقب نماند.

جهان بخشی با اشاره به اینکه اروپایی‌ها همیشه به دنبال بهانه‌جویی برای دشمنی با ایران بوده و هستند، اظهار کرد: گاهی اوقات خودشان برای آمریکا بهانه ایجاد می‌کنند تا آن‌ها دشمنی خودشان را تشدید کنند.

وی افزود: هر وجدانی با سیستم نظام جمهوری اسلامی و حاکمیت جمهوری اسلامی آشنایی داشته باشد می‌داند که جمهوری اسلامی خود قربانی تروریسم بوده است.

کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: جریان و گروهکی که موردحمایت اروپا قرارگرفته و تا امروز آزادانه در آنجا فعالیت می‌کرده تروریست است.

وی ادامه داد: گروه تروریستی که 17 هزار نفر را در جمهوری اسلامی ایران ترور کرده است، خصوصاً برخی از مسئولین رده‌بالا را ترور کرده است، در کشورهای اروپایی آزاد هستند.

جهانبخش با تأکید بر اینکه اروپایی‌ها ظاهراً در قضیه برجام پشتوانه ایران هستند اما قطعاً این مسئله صحت ندارد ادامه داد: اروپا هیچ‌وقت آمریکا را رها نمی‌کند و جمهوری اسلامی را همراهی کند. و این فقط نوعی تبلیغ برای اروپاست.

کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: دستگاه‌های جاسوسی و امنیتی کشورهای اروپایی برای کمک به آمریکا این بهانه(دستگیری دیپلمات ایرانی) را جهت جنگ تبلیغاتی علیه ایران درست کردند ولی متاسفانه دستگاه دیپلماسی کشور واکنش قاطعی نسبت به این مسئله نشان نداد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است به دولتمردان بگوییم درحالی‌که شما در حال مذاکره درباره برجام هستید، آن‌ها با دیپلمات ایرانی برخورد کردند. این دو مسئله تداخلی باهم ندارد و با عقب‌نشینی در برخورد با موضوع دیپلمات کشورمان، کوئن مثبتی برای ایران داده نمی‌شود.

انتهای پیام/

captcha