ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۸
کد خبر: 45254
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹

ورود 11 اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک+تصاویر

در مراسمی با حضور مسئولین 11دستگاه اتوبوس شهری به ناوگان حمل‌ونقل اراک اضافه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهر اراک 11 دستگاه اتوبوس شهری روز سه‌شنبه به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک اضافه شد.

داوود تاجران شهردار اراک گفت: به همت و تلاش همکاران در شورای اسلامی شهر و استانداری امروز شاهد نوسازی ناوگان فرسوده اتوبوس‌رانی اراک هستیم.

وی ادامه داد: اتوبوس‌های جدید شهری بسیار نوین و دارای ویژگی‌های ازجمله مصرف سوخت کم، مجهز به دستگاهی هستند که دود را به بخار تبدیل می‌کند.

شهردار اراک اضافه کرد: همچنین این اتوبوس‌ها برای افراد ناتوان، جانباز یا معلول فضای مخصوص دارد و برای سوار و پیاده شدن پله‌های مخصوص دارد.

وی اعتبار خرید این 50 دستگاه اتوبوس را 26 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: با ورود این 50 دستگاه اتوبوس، 50 دستگاه اتوبوس‌ فرسوده از رده خط خارج می‌شوند.

captcha