کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵
کد خبر: 45254
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹

ورود 11 اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک+تصاویر

در مراسمی با حضور مسئولین 11دستگاه اتوبوس شهری به ناوگان حمل‌ونقل اراک اضافه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهر اراک 11 دستگاه اتوبوس شهری روز سه‌شنبه به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک اضافه شد.

داوود تاجران شهردار اراک گفت: به همت و تلاش همکاران در شورای اسلامی شهر و استانداری امروز شاهد نوسازی ناوگان فرسوده اتوبوس‌رانی اراک هستیم.

وی ادامه داد: اتوبوس‌های جدید شهری بسیار نوین و دارای ویژگی‌های ازجمله مصرف سوخت کم، مجهز به دستگاهی هستند که دود را به بخار تبدیل می‌کند.

شهردار اراک اضافه کرد: همچنین این اتوبوس‌ها برای افراد ناتوان، جانباز یا معلول فضای مخصوص دارد و برای سوار و پیاده شدن پله‌های مخصوص دارد.

وی اعتبار خرید این 50 دستگاه اتوبوس را 26 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: با ورود این 50 دستگاه اتوبوس، 50 دستگاه اتوبوس‌ فرسوده از رده خط خارج می‌شوند.

captcha