كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي گازگرفتگی در اراک قربانی گرفت بازار سرپوشيده اراك تعطیل شد حادثه‌ی تأثرانگیز سیل ویرانگر در شیراز مایه‌ی اندوه اینجانب است/ همگان را توصیه به‌سرعت و جدیت در انجام‌ وظیفه نمائید تخلیه آب اولویت اصلی سپاه در مناطق سیل‌زده است/همه امکانات برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است چرا تناقض‌های رفتاری و گفتاری غرب دیده نمی‌شود؟ کمک های بسیج و سپاههای استانی به مناطق سیل زده؛ مثل سیل، مثل سیلاب/آغاز مرحله دوم کمک رسانی بعد از امدادرسانی اولیه خمین با یادگاری از ادوار کهن+تصاویر گروه‌های مقاومت: تمام اهداف اسرائیلی در تیررس ماست واکنش تند کاربران به توییت حسام‌الدین آشنا +تصاویر
سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
کد خبر: 45254
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹

ورود 11 اتوبوس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک+تصاویر

در مراسمی با حضور مسئولین 11دستگاه اتوبوس شهری به ناوگان حمل‌ونقل اراک اضافه شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ در مراسمی با حضور مسئولین استانی و شهر اراک 11 دستگاه اتوبوس شهری روز سه‌شنبه به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اراک اضافه شد.

داوود تاجران شهردار اراک گفت: به همت و تلاش همکاران در شورای اسلامی شهر و استانداری امروز شاهد نوسازی ناوگان فرسوده اتوبوس‌رانی اراک هستیم.

وی ادامه داد: اتوبوس‌های جدید شهری بسیار نوین و دارای ویژگی‌های ازجمله مصرف سوخت کم، مجهز به دستگاهی هستند که دود را به بخار تبدیل می‌کند.

شهردار اراک اضافه کرد: همچنین این اتوبوس‌ها برای افراد ناتوان، جانباز یا معلول فضای مخصوص دارد و برای سوار و پیاده شدن پله‌های مخصوص دارد.

وی اعتبار خرید این 50 دستگاه اتوبوس را 26 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: با ورود این 50 دستگاه اتوبوس، 50 دستگاه اتوبوس‌ فرسوده از رده خط خارج می‌شوند.

captcha