ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۹
کد خبر: 45253
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی استان مرکزی خبر داد؛

پلمب 6 سفره خانه سنتی و قهوه خانه متخلف در اراک

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از پلمپ شش سفره خانه سنتی و قهوه خانه متخلف در اراک خبر داد.

سرهنگ مهدی تقوی نیا رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در راستای اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی شهرستان اراک، شش واحد سفره خانه و قهوه خانه متخلف شناسایی و پلمب شد.

تقوی نیا اظهار کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی با هماهنگی دستگاه قضایی و اتحادیه ذی‌ربط نسبت به مُهر و موم واحدهای متخلف اقدام کردند.

وی ادامه داد: همچنین در بازدیدهای صورت گرفته از قهوه خانه ها، سفره خانه، تالار و تالار باغ‌های شهرستان اراک به جزء مُهر و موم، به چند واحد متخلف دیگر نیز تذکر و اخطار داده شد.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: متصدیان واحدهای صنفی متخلف برای برخورد قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این شهر ۵۲۰ هزار نفر جمعیت زندگی می کند.

انتهای پیام/

captcha