اراک قهرمان رنکینگ بدمینتون استان مرکزی شد قدرت دفاعی کشور قابل‌مذاکره نیست/ هزینه‌ها بر مردم تحمیل نشود حمایت از تولید داخلی، تنها راه مواجهه با تحریم‌ها است تکرار تاریخ در فاز ۱۱ پارس جنوبی / شرکت چینی هم فاز ۱۱ را ترک کرد کمتر از 30 درصد خودروهای داخلی ایمن هستند/ خودروسازان به اجبار استانداردها را اجرا می‌کنند آخرین خبر از زمان اعدام بابک زنجانی تجمع جوانان انقلابی مقابل سفارت فرانسه در اعتراض به برخورد با جلیقه زردها +تصاویر فردا ۲۴ آذرماه آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی جنجال بر سر یک فتوا؛ ماجرای حرام‌ اعلام شدن گوشت منجمد به دستور امام (ره) صحت دارد؟ + تصاویر قهرمانان تمام ادوار نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۶
کد خبر: 44919
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت برنامه مشخصی برای بسته های حمایتی ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دولت برنامه مشخصی برای بسته های حمایتی ندارد، گفت: هنوز جزییات بسته حمایتی مشخص نیست و فقط در حد یک پیش بینی است.

علی اکبر کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نمینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص بسته های حمایتی دولت گفت: در حال حاضر دولت اطلاعات دقیق و درستی را در خصوص بسته حمایتی اعلام نکرده است.

کریمی اظهار کرد: طبق آخرین جلسه غیر علنی که روز سه شنبه 17مهر 97 با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر کشاورزی در خصوص بسته حمایتی برگزار شد، توضیحات و پیشنهاداتی در خصوص بسته حمایتی ارائه شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: به علت علنی نبودن جلسه و عدم اطلاع رسانی دولت تصمیم نهایی در خصوص بسته حمایتی ارائه نشد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنگو رئیس مجلس در همان شب جلسه گزارشی از نحوه بسته حمایتی اعلام کرد که سازمان برنامه بودجه پس از صحبت های سخنگو با بیانیه ای تکذیب کرد.

کریمی با اشاره به اینکه هنوز جزییات بسته حمایتی مشخص نیست و فقط در حد یک پیش بینی است افزود: هنوز در خصوص جزییات تصمیم گیری نشده است و به طور شفاف بررسی نشده است.

انتهای پیام /

captcha