كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي گازگرفتگی در اراک قربانی گرفت بازار سرپوشيده اراك تعطیل شد حادثه‌ی تأثرانگیز سیل ویرانگر در شیراز مایه‌ی اندوه اینجانب است/ همگان را توصیه به‌سرعت و جدیت در انجام‌ وظیفه نمائید تخلیه آب اولویت اصلی سپاه در مناطق سیل‌زده است/همه امکانات برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است چرا تناقض‌های رفتاری و گفتاری غرب دیده نمی‌شود؟ کمک های بسیج و سپاههای استانی به مناطق سیل زده؛ مثل سیل، مثل سیلاب/آغاز مرحله دوم کمک رسانی بعد از امدادرسانی اولیه خمین با یادگاری از ادوار کهن+تصاویر گروه‌های مقاومت: تمام اهداف اسرائیلی در تیررس ماست واکنش تند کاربران به توییت حسام‌الدین آشنا +تصاویر
سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
کد خبر: 44510
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
استاندار مرکزی:

حضور مقتدرانه بسیجیان در صحنه یکی از پارامترهای امنیت کشور است

استاندار مرکزی گفت: حضور مقتدرانه بسیجیان در صحنه یکی از پارامترهای امنیت کشور است.

سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی روز پنجشنبه در حاشیه رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: تجمعی که شما در این مراسم دیدید، یک بیستم تجمع واقعی بسیجیان است. این مراسم در عرض یک هفته طراحی و تدارک دیده شد و اعلام شد.

وی افزود: اگر بخواهیم اقتدار واقعی بسیجیان را به نمایش بگذاریم بیست برابر این مراسمی است که امروز در مصلای شهر اراک مشاهده کردید.

آقازاده گفت: همانطور که در برنامه زنده اجتماع بسیجیان در مرکز کشور دیدید که مقام معظم رهبری در اجتماع بیش از صدهزار نفری بسیجی صحبت کردند و راهکارهایی را برای بسیج و اقتدار کشور تببین کردند.

وی یکی از پارامترهای امنیت کشور همین حضور مقتدرانه بسیجیان دانست افزود: بنابراین بسیجیان نقش موثری در مسائل اصلی کشور دارند.

انتهای پیام/

captcha