ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد سکونشینی در اروپا و بی‌اثری در ترکیه؛ آخر و عاقبت بازیکنانی که از پرسپولیس جدا شدند دستگیری ۱۳۰ دلال ارزی/ طرح کاهش به زودی اجرایی می شود کدام اعضای دولت روحانی توقع مردم از برجام را بالا بردند؟ «سهمیه هیات‌علمی» چیست؟/ همه برابرند، فرزندان اساتید برابرتر! ولایت‌پذیری برادر بزرگ‌تر حضرت امام #گنبد_پوشالی اسرائیل در برابر راکت‌های فلسطینی استانی که می‌توانند سر تا پایش را طلا بگیرند! + تصاویر سانسور پیام ویژه خارجی‌ها به مقامات دولتی/ فوتبال ایران در آستانه تعلیق!
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۵
کد خبر: 44510
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
استاندار مرکزی:

حضور مقتدرانه بسیجیان در صحنه یکی از پارامترهای امنیت کشور است

استاندار مرکزی گفت: حضور مقتدرانه بسیجیان در صحنه یکی از پارامترهای امنیت کشور است.

سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی روز پنجشنبه در حاشیه رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: تجمعی که شما در این مراسم دیدید، یک بیستم تجمع واقعی بسیجیان است. این مراسم در عرض یک هفته طراحی و تدارک دیده شد و اعلام شد.

وی افزود: اگر بخواهیم اقتدار واقعی بسیجیان را به نمایش بگذاریم بیست برابر این مراسمی است که امروز در مصلای شهر اراک مشاهده کردید.

آقازاده گفت: همانطور که در برنامه زنده اجتماع بسیجیان در مرکز کشور دیدید که مقام معظم رهبری در اجتماع بیش از صدهزار نفری بسیجی صحبت کردند و راهکارهایی را برای بسیج و اقتدار کشور تببین کردند.

وی یکی از پارامترهای امنیت کشور همین حضور مقتدرانه بسیجیان دانست افزود: بنابراین بسیجیان نقش موثری در مسائل اصلی کشور دارند.

انتهای پیام/

captcha