کشور با تولید و توزیع عادلانه منابع آباد می‌شود/بازداشت خبرنگار پرس تی وی نقض آشکار آزادی بیان است اصرار بعضی نمایندگان مجلس بر تصویب fatf و cft خطاست/نفوذ، نقشه آمریکا برای مقابله با ایران است استکبار با ترفندهای مختلف به دنبال سلطه در ایران است/ ایام فاطمیه بهترین فرصت برای بیان فضایل حضرت زهرا(س) حریف ایران در یک هشتم نهایی مشخص شد +نمودار و برنامه بازی‌ها ساخت نسخه دوم ماهواره«پیام» دو هفته دیگر آغاز می‌شود واکنش ترامپ به پرتاب ماهواره توسط ایران مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول مهم‌ترین مصوبه مالیاتی کمیسیون تلفیق با لابی پزشکان حذف می‌شود؟ واکنش تاج به صحبت های کی‌روش وحشت روزافزون اسرائیل از محور مقاومت
جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۹
کد خبر: 44510
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
استاندار مرکزی:

حضور مقتدرانه بسیجیان در صحنه یکی از پارامترهای امنیت کشور است

استاندار مرکزی گفت: حضور مقتدرانه بسیجیان در صحنه یکی از پارامترهای امنیت کشور است.

سید علی آقازاده استاندار استان مرکزی روز پنجشنبه در حاشیه رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: تجمعی که شما در این مراسم دیدید، یک بیستم تجمع واقعی بسیجیان است. این مراسم در عرض یک هفته طراحی و تدارک دیده شد و اعلام شد.

وی افزود: اگر بخواهیم اقتدار واقعی بسیجیان را به نمایش بگذاریم بیست برابر این مراسمی است که امروز در مصلای شهر اراک مشاهده کردید.

آقازاده گفت: همانطور که در برنامه زنده اجتماع بسیجیان در مرکز کشور دیدید که مقام معظم رهبری در اجتماع بیش از صدهزار نفری بسیجی صحبت کردند و راهکارهایی را برای بسیج و اقتدار کشور تببین کردند.

وی یکی از پارامترهای امنیت کشور همین حضور مقتدرانه بسیجیان دانست افزود: بنابراین بسیجیان نقش موثری در مسائل اصلی کشور دارند.

انتهای پیام/

captcha