كشف بیش از 206 كيلوگرم ترياك در استان مركزي/ کلاه‌برداری مردم شياد تحت عنوان سازمان‌های حمايتي و خدماتي گازگرفتگی در اراک قربانی گرفت بازار سرپوشيده اراك تعطیل شد حادثه‌ی تأثرانگیز سیل ویرانگر در شیراز مایه‌ی اندوه اینجانب است/ همگان را توصیه به‌سرعت و جدیت در انجام‌ وظیفه نمائید تخلیه آب اولویت اصلی سپاه در مناطق سیل‌زده است/همه امکانات برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است چرا تناقض‌های رفتاری و گفتاری غرب دیده نمی‌شود؟ کمک های بسیج و سپاههای استانی به مناطق سیل زده؛ مثل سیل، مثل سیلاب/آغاز مرحله دوم کمک رسانی بعد از امدادرسانی اولیه خمین با یادگاری از ادوار کهن+تصاویر گروه‌های مقاومت: تمام اهداف اسرائیلی در تیررس ماست واکنش تند کاربران به توییت حسام‌الدین آشنا +تصاویر
سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
کد خبر: 44509
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس:

بسیج دژ محکم دفاع از انقلاب و اسلام است/ بسیجیان مقتدرانه پاسخ دشمنان را خواهند داد

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج همواره پشتیبان استوار و دژ محکم دفاع از انقلاب، اسلام و ایران اسلامی بوده است.

علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب روز پنجشنبه در حاشیه رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در اراک در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: بسیج همواره پشتیبان استوار و دژ محکم دفاع از انقلاب، اسلام و ایران اسلامی بوده است.

کریمی با اشاره به توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن در ماه‌های اخیر که در حوزه جنگ اقتصادی اتفاق افتاده است تشریح کرد: امروز در این همایش ملی که جمعیت صدها هزارنفری بسیجیان را در سطح کشور در آن شاهد بودیم پاسخ مقتدرانه به دشمنان اسلام و انقلاب داده شد.

وی در ادامه افزود: بیانات ارزنده، راهگشا و مقتدرانه مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان قطعاً یک رهنمود و راهنمایی ویژه برای جمعیت گسترده بسیجیان کشور در شرایط موجود و آینده کشور خواهد بود.

نماینده اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اینکه شرایط امروز کشور به گونه است که باید همه نیروهای انقلاب و مردم به‌ویژه بسیجیان از هوشیاری و بصیرت به‌مراتب بیشتر از گذشته برخوردار باشند، افزود: حضور درصحنه را باید جدی داشته باشیم تا این عقبه و گلوگاهی که در جنگ اقتصادی پیش روی ما قرارگرفته است را پشت سر بگذاریم.

کریمی خاطرنشان کرد: قطعاً ملت ایران با داشتن دریادلان بسیجی، این مشکلات را بااقتدار پشت سر خواهد گذاشت و مسیر انقلاب اسلامی را پرقدرت ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

captcha