دم خروس دختران انقلاب از پارلمان کانادا بیرون زد/ وطن‌فروشی با طعم چهارشنبه‌های سفید علینژاد +تصاویر امروز در بازاردلار با ۴۰۰ تومان کاهش به ۱۰۵۰۰ تومان رسید/ کاهش ۹۰ هزار تومانی قیمت سکه+جدول سکوت وزارت خارجه در قبال گرجستان؛ از هتک حرمت به زنان تا ممانعت از ورود شهروندان ایرانی/ انفعال دیپلماتیکی که تفلیس را گستاخ کرد +عکس یلدای بدون آجیل! مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار خبر دادعرضه انار و هندوانه در شب یلدا با قیمت مصوب از کلاهبرداری ۳۲۳ هزار تن قیر به ارزش ۲ هزار میلیارد تا هدایت شبکه بزرگ فساد دارایی موسسات مالی در حال شناسایی و فروش است/2500 سپرده‌گذار مانده‌اند روحانی:‌نکات مورد نظر رهبرانقلاب برای اصلاح بودجه ۹۸ بررسی شد صادرات ۱۷ قلم کالا ممنوع شد+ سند لاستیک ۲۰ تا ۳۲ درصد گران شد
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۷
کد خبر: 43939
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

فعالیت دشمنان در جنگ اقتصادی بزرگتر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن مردم است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دشمن در کنار جنگ اقتصادی یک عملیاتی روانی به راه انداخته است تا از این طریق بتواند با بزرگ نمایی و دامن زده به مشکلات کوچک، ذهن مردم را درگیرکند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، روز یکشنبه همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس در مراسم افتتاح «نمایشگاه بزرگ مقاومت عاشورایی» در اراک با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس به عنوان یکی از نقطه های عطف انقلاب اسلامی ایران است که به راحتی نمی توان از عبور کرد، گفت: لازم است با برنامه ریزی های که انجام می شود دستاوردهای دفاع مقدس را به خوبی برای نسل جوان ارائه کرد.

کریمی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال این هستند که همه دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس را بر عکس جلوه دهند اظهار کرد: در واقع دشمنان شرایط آلوده ای را ایجاد کرده اند تا جوانان را منحرف کنند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال تحریف دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس هستند ادامه داد: دشمنان می خواهند از این طریق نسل جوان را گرفتار تحریف تاریخی کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، با اشاره به اینکه از دوره قاجار تا پهلوی در طی 157 سال بیش از سه میلیون کیلومتر از مساحت ایران کاهش پیدا کرد افزود: در واقع نه تنها خاک کشور را از دست دادیم بلکه هزیمت فرهنگی هم به کشور تحمیل شد.

کریمی با اشاره به اینکه تاریخ دفاع مقدس سراسر افتخار است بیان کرد: در دوران دفاع مقدس توکل به خدا، هدایت های رهبر انقلاب، وحدت و حضور مردم باعث پیروزی شد.

وی با تاکید بر اینکه امروز هم جنگ ادامه دارد افزود: امروز دشمن در عرصه اقتصادی وارد جنگ با ایران شده است، برای اینکه این شرایط را با کمترین مشکلی پشت سر بگذاریم لازم است ابعاد و علت آن را شناسایی و راه برون رفت از آن را پیدا کنیم و با توکل بر خدا و وحدت این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: دشمن در کنار این جنگ اقتصادی یک عملیاتی روانی به راه انداخته است تا از این طریق بتواند با بزرگ نمایی و دامن زده به مشکلات کوچک اوضاع را بد جلوه دهد و ذهن مردم را درگیر کند.

کریمی با اشاره به اینکه منکر وجود مشکلات در جامعه نیستیم ادامه داد: بخشی از این مشکلات به عوامل خارجی، بخشی هم به سو مدیریت ها، بی تقوایی ها و استفاده نامناسب از بیت المال بر می گردد.

انتهای پیام/

captcha