واکسیناسیون تب برفکی در روستای سید حسن الهایی/تصاویر بازار خنزر پنزر فروشی در اراک/تصاویر وحید جلیلی: فیلم «متری شش و نیم» به معنــای واقعی کلمه درخشان بود/جشنواره فیلم فجر امسال، بهترین یا یکی از بهترین جشنواره های ۲۰ سال اخیر کشور بود حراج باورنکردنی خودروسازها 30 دقیقه ای تمام شد / معادله حاشیه بازار، بازی دوسر برد برای دلال ها و خودروسازها! + تصاویر موافقین و مخالفین نظام مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب/ چالش های انقلاب اسلامی با نظام سلطه پایانی ندارد/ جوانان معتقد بار اصلی ساخت دولت اسلامی را بر عهده گیرند همه اقشار مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب هستند/ثمره گام دوم انقلاب شکوفایی نظام است انتشار اسنادی از اصالت نامه امام درباره آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی برای اولین بار + عکس محاکمه حسین فریدون آغاز شد لزوم رفع تفکرطاغوتی مدیران/بایددست ویژه‌خواران ازانقلاب کوتاه شود حضرت ام‌البنین (س) را باید مادر کربلا و تاریخ نامید
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۲
کد خبر: 43939
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

فعالیت دشمنان در جنگ اقتصادی بزرگتر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن مردم است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: دشمن در کنار جنگ اقتصادی یک عملیاتی روانی به راه انداخته است تا از این طریق بتواند با بزرگ نمایی و دامن زده به مشکلات کوچک، ذهن مردم را درگیرکند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، روز یکشنبه همزمان با دومین روز از هفته دفاع مقدس در مراسم افتتاح «نمایشگاه بزرگ مقاومت عاشورایی» در اراک با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس به عنوان یکی از نقطه های عطف انقلاب اسلامی ایران است که به راحتی نمی توان از عبور کرد، گفت: لازم است با برنامه ریزی های که انجام می شود دستاوردهای دفاع مقدس را به خوبی برای نسل جوان ارائه کرد.

کریمی با اشاره به اینکه دشمنان به دنبال این هستند که همه دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس را بر عکس جلوه دهند اظهار کرد: در واقع دشمنان شرایط آلوده ای را ایجاد کرده اند تا جوانان را منحرف کنند.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال تحریف دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس هستند ادامه داد: دشمنان می خواهند از این طریق نسل جوان را گرفتار تحریف تاریخی کنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، با اشاره به اینکه از دوره قاجار تا پهلوی در طی 157 سال بیش از سه میلیون کیلومتر از مساحت ایران کاهش پیدا کرد افزود: در واقع نه تنها خاک کشور را از دست دادیم بلکه هزیمت فرهنگی هم به کشور تحمیل شد.

کریمی با اشاره به اینکه تاریخ دفاع مقدس سراسر افتخار است بیان کرد: در دوران دفاع مقدس توکل به خدا، هدایت های رهبر انقلاب، وحدت و حضور مردم باعث پیروزی شد.

وی با تاکید بر اینکه امروز هم جنگ ادامه دارد افزود: امروز دشمن در عرصه اقتصادی وارد جنگ با ایران شده است، برای اینکه این شرایط را با کمترین مشکلی پشت سر بگذاریم لازم است ابعاد و علت آن را شناسایی و راه برون رفت از آن را پیدا کنیم و با توکل بر خدا و وحدت این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: دشمن در کنار این جنگ اقتصادی یک عملیاتی روانی به راه انداخته است تا از این طریق بتواند با بزرگ نمایی و دامن زده به مشکلات کوچک اوضاع را بد جلوه دهد و ذهن مردم را درگیر کند.

کریمی با اشاره به اینکه منکر وجود مشکلات در جامعه نیستیم ادامه داد: بخشی از این مشکلات به عوامل خارجی، بخشی هم به سو مدیریت ها، بی تقوایی ها و استفاده نامناسب از بیت المال بر می گردد.

انتهای پیام/

captcha