حضور جنجالی رضا یزدانی و عقابش در اکران مردمی یک فیلم! + عکس ماجرای شلیک پلیس امنیت اخلاقی در میدان نبوت چیست؟ ماجرای تصویر یک مرغ که در فضای مجازی جنجال به پا کرد! + عکس مجلس با کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ موافقت کرد کشف ۲۰۰ تن گوشت توسط دادستانی/ ممنوع الخروجی ۷۳۰ و دستگیری ۱۷۶ نفر در پرونده‌های مفاسد اقتصادی کاهش نامحسوس قیمت سکه + جدول قانون درباره شادی گل اشکان دژاگه مقابل استقلال چه می‌گوید؟ تشییع شهدای حمله تروریستی زاهدان در اصفهان/تصاویر افتتاح مرکز بازپروری، صیانت و اشتغالزایی شهید زیادیان /تصاویر دیدار سردار جعفری با خانواده شهدا و مجروحین حادثه تروریستی زاهدان/تصاویر
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۶
کد خبر: 43749
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان خبر داد:

کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از کشف ۶۴ جلد قرآن خطی تاریخی از منزل فردی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ علی هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری نسخ های خطی و تاریخی قرآن کریم توسط فردی، بررسی موضوع با هماهنگی دستگاه قضایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

هاشمی اظهار کرد: در روند تحقیقات پلیس فردی که این نسخه های تاریخی قرآن را نگهداری می کرد، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی به یگان انتظامی احضار شد.

وی ادامه داد:‌ در بازجویی های انجام شده مشخص شد این فرد تعداد ۶۴ جلد نسخه خطی و تاریخی قرآن کریم را از مسجدی قدیمی در یکی از روستاهای شهرستان یافته است .

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان با اشاره به این که برابر با نظر کارشناسان میراث فرهنگی، این نسخه های قدیمی دارای ارزش تاریخی و فرهنگی است، افزود:‌ در این زمینه پرونده مربوطه تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارجاع شد

انتهای پیام/

captcha