فضیلت و اعمال شب نوزدهم ماه مبارک رمضان استفتائات جدید ویژه خردادماه توسط دفتر مقام معظم رهبری منتشر شد وقتی یک عقب نشینی سرنوشت جنگ را تغییر داد حقایقی خواندنی از شب‌قدر/ آیا این شب در کل کره زمین واحد و مشترک است؟ دیگر برجامی باقی نمانده است! / در این ۶۰ روز هم اتفاقی نمی‌افتد حرف‌های بیشرمانه دختر پورشه سوار از کجا نشات می گیرد؟/ جان یک جوان فدای لذت جویی اشرافیت خیابانی جامعیت دانشگاه‌ها سمت و سوی فعالیت‌های قرآنی ندارد سازمان دفاعی ایران به نقطه پاسخ موثر در برابر دشمنان رسیده است هشدار کارشناس قرقیز در مورد جاسوسی و مهندسی آرا در قرقیزستان توسط آمریکا سلام بر خونین‌شهر/ #خرمشهر قهرمان +تصاویر
جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
کد خبر: 43749
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان خبر داد:

کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از کشف ۶۴ جلد قرآن خطی تاریخی از منزل فردی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ علی هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری نسخ های خطی و تاریخی قرآن کریم توسط فردی، بررسی موضوع با هماهنگی دستگاه قضایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

هاشمی اظهار کرد: در روند تحقیقات پلیس فردی که این نسخه های تاریخی قرآن را نگهداری می کرد، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی به یگان انتظامی احضار شد.

وی ادامه داد:‌ در بازجویی های انجام شده مشخص شد این فرد تعداد ۶۴ جلد نسخه خطی و تاریخی قرآن کریم را از مسجدی قدیمی در یکی از روستاهای شهرستان یافته است .

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان با اشاره به این که برابر با نظر کارشناسان میراث فرهنگی، این نسخه های قدیمی دارای ارزش تاریخی و فرهنگی است، افزود:‌ در این زمینه پرونده مربوطه تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارجاع شد

انتهای پیام/

captcha