4 ورزشکار جانباز و معلول استان مرکزی لژیونر هستند/برگزار نشدن مسابقات لیگ به دلیل نبود اسپانسر از بمب نقدینگی و کوک روزانه 1000 میلیاردی تا شهربازی اصلاح‌طلبان پیشنهاد صلح استیلی/پافشاری شفر؛ یا جباری یا هیچ‌کس/تست خاموشی عادل فوتبال! جامعه جهانی به شدت دنبال سرنوشت خاشقجی است/ عمر سیاسی عربستان رو به نابودی است/ اردوغان پیشنهاد پنج میلیارد دلاری عربستان را رد کرد/ نقش ویژه ترکیه در ماجرای خاشقجی بازداشت «اسدالله اسدی» برخلاف قواعد دیپلماتیک است/ وزارت امور خارجه پاسخگوی عملکرد ضعیفش باشد در مرز مهران چه می‌گذرد؟ انهدام باند قاچاق سوخت در استان فارس/ دستگیری ۶ نفر بازار داغ خرید دینار عراق/ صرافی بانکها دلار را ۱۳۴۰۰ می‌فروشند بومی‌سازی سیستم مدیریت هواپیما در کشور هر مدیر و معاون بازنشسته ای بعد از 24 آبان از محل خدمت خود کنار نرود مجرم است/ لابی های پشت پرده برای فرار از قانون‌بازنشستگی/ خداحافظی 15 شهردار با صندلی ریاست
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
کد خبر: 43749
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان خبر داد:

کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از کشف ۶۴ جلد قرآن خطی تاریخی از منزل فردی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ علی هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری نسخ های خطی و تاریخی قرآن کریم توسط فردی، بررسی موضوع با هماهنگی دستگاه قضایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

هاشمی اظهار کرد: در روند تحقیقات پلیس فردی که این نسخه های تاریخی قرآن را نگهداری می کرد، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی به یگان انتظامی احضار شد.

وی ادامه داد:‌ در بازجویی های انجام شده مشخص شد این فرد تعداد ۶۴ جلد نسخه خطی و تاریخی قرآن کریم را از مسجدی قدیمی در یکی از روستاهای شهرستان یافته است .

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان با اشاره به این که برابر با نظر کارشناسان میراث فرهنگی، این نسخه های قدیمی دارای ارزش تاریخی و فرهنگی است، افزود:‌ در این زمینه پرونده مربوطه تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارجاع شد

انتهای پیام/

captcha