اراک قهرمان رنکینگ بدمینتون استان مرکزی شد قدرت دفاعی کشور قابل‌مذاکره نیست/ هزینه‌ها بر مردم تحمیل نشود حمایت از تولید داخلی، تنها راه مواجهه با تحریم‌ها است تکرار تاریخ در فاز ۱۱ پارس جنوبی / شرکت چینی هم فاز ۱۱ را ترک کرد کمتر از 30 درصد خودروهای داخلی ایمن هستند/ خودروسازان به اجبار استانداردها را اجرا می‌کنند آخرین خبر از زمان اعدام بابک زنجانی تجمع جوانان انقلابی مقابل سفارت فرانسه در اعتراض به برخورد با جلیقه زردها +تصاویر فردا ۲۴ آذرماه آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی جنجال بر سر یک فتوا؛ ماجرای حرام‌ اعلام شدن گوشت منجمد به دستور امام (ره) صحت دارد؟ + تصاویر قهرمانان تمام ادوار نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶
کد خبر: 43749
تاریخ انتشار: ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان خبر داد:

کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از کشف ۶۴ جلد قرآن خطی تاریخی از منزل فردی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ علی هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری نسخ های خطی و تاریخی قرآن کریم توسط فردی، بررسی موضوع با هماهنگی دستگاه قضایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

هاشمی اظهار کرد: در روند تحقیقات پلیس فردی که این نسخه های تاریخی قرآن را نگهداری می کرد، شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی به یگان انتظامی احضار شد.

وی ادامه داد:‌ در بازجویی های انجام شده مشخص شد این فرد تعداد ۶۴ جلد نسخه خطی و تاریخی قرآن کریم را از مسجدی قدیمی در یکی از روستاهای شهرستان یافته است .

فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان با اشاره به این که برابر با نظر کارشناسان میراث فرهنگی، این نسخه های قدیمی دارای ارزش تاریخی و فرهنگی است، افزود:‌ در این زمینه پرونده مربوطه تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارجاع شد

انتهای پیام/

captcha