پیروزی آلومینیوم اراک مقابل نود ارومیه تفاهم پشت دیوار چین/ بازی خودروسازان با ولع بازار/ ترامپ و تئوری مرد دیوانه/ ضرورت آرایش جنگی در بودجه ۹۸ کام بک رویایی ذوب آهن / امید کمرنگ استقلال به خارجی‌ها / پرسپولیس صعود کرد اعتصاب منتفی شد واکسیناسیون تب برفکی در روستای سید حسن الهایی/تصاویر بازار خنزر پنزر فروشی در اراک/تصاویر وحید جلیلی: فیلم «متری شش و نیم» به معنــای واقعی کلمه درخشان بود/جشنواره فیلم فجر امسال، بهترین یا یکی از بهترین جشنواره های ۲۰ سال اخیر کشور بود حراج باورنکردنی خودروسازها 30 دقیقه ای تمام شد / معادله حاشیه بازار، بازی دوسر برد برای دلال ها و خودروسازها! + تصاویر موافقین و مخالفین نظام مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب/ چالش های انقلاب اسلامی با نظام سلطه پایانی ندارد/ جوانان معتقد بار اصلی ساخت دولت اسلامی را بر عهده گیرند همه اقشار مخاطب پیام رهبر معظم انقلاب هستند/ثمره گام دوم انقلاب شکوفایی نظام است انتشار اسنادی از اصالت نامه امام درباره آیت‌الله منتظری و نهضت آزادی برای اولین بار + عکس
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۴
کد خبر: 43672
تاریخ انتشار: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴
گزارشی از اقدامات جهادی کارمندان بسیجی؛

پیگیری مشکلات مردم با برپایی میز خدمت/ حضور مدیران بسیجی بین مردم

اردوی جهادی با عنوان «میز خدمت» همزمان با سراسر کشور روز دوشنبه در پنج نقطه استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ رزمایش بزرگ عاشورائیان سپاهیان محمد رسول الله(ص) ۲ از روز دوشنبه ۱۲ شهریورماه با رمز «یا رسول الله» به صورت سراسری در شهرستان های مختلف استان مرکزی آغاز و تا ۲۹ شهریورماه ادامه دارد.

در مرحله اول این رزمایش ۱۹ گردان بیت‌المقدس در سراسر استان مرکزی از حوزه‌های مقاومت بسیج در قالب رزمایش بزرگ عاشورائیان پس از برگزاری صبحگاه مشترک به سمت محل‌های تعیین شده اعزام و از آنجا به منطقه رزمایش ستون‌کشی شدند.

در مرحله دوم این رزمایش که در بازه زمانی ۹ تا ۲۹ شهریور در حال برگزاری است، ۲۵۰ گروه جهادی بسیج سازندگی به منظور ارائه خدمات عام‌المنفعه به حاشیه شهرهای استان اعزام می‌شوند.

مرحله سوم این رزمایش تحت عنوان همایش بزرگ عاشورائیان، در هفته دفاع مقدس و با حضور تمامی سازمان‌های بسیج از قبیل گردان‌های عاشورا، الزهرا، بیت‌المقدس و امام علی(ع) برگزار خواهد شد.

رزمایش «میز خدمت» در قالب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) روز دوشنبه در پنج نقطه استان مرکزی توسط بسیج کارمندان در استان مرکزی برگزار شد.

این رزمایش در شهرستان های اراک، کمیجان، خمین، ساوه و محلات برگزار شد و در آن مسئولین با حضور در بین مردم ضمن شنیدن مشکلات مردم برای رفع آنها تصمیماتی را اتخاذ کردند.

در اراک این رزمایش بعد از نماز ظهر و عصر با حضور کارمندان بسیجی شرکت‌ها و دستگاه های اجرای شهرستان اراک در مسجد علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) کوی امام علی(ع) برگزار شد.

در این رزمایش کارمندانی بسیجی از ادرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شهرداری اراک، ثبت اسناد و املاک، فرمانداری اراک، بهزیستی، بانک ها، آب و فاضلاب و کمیته امداد حضور داشتند.

مسئول بسیج کارمندان استان مرکزی اعلام کرد:

برگزاری رزمایش «میز خدمت» در ۱۵منطقه محروم استان مرکزی

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی گفت: اردوی جهادی با عنوان «میز خدمت» در ۱۵منطقه محروم استان مرکزی برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار ابراهیم عباسی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: رزمایش «میز خدمت» در قالب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله (ص) توسط بسیج کارمندان در استان مرکزی برگزار می شود.

عباسی اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته رزمایش «میز خدمت» در استان مرکزی از روز دو شنبه 26 شهریورماه برگزار و طی روزهای آینده هم ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این رزمایش در تمامی شهرستان های استان برگزار می شود بیان کرد: در مجموع رزمایش «میز خدمت» در ۱۵منطقه محروم استان مرکزی اجرایی می شود که از این تعداد چهار میز خدمت در اراک خواهد بود.

مسئول سازمان بسیج کارمندان استان مرکزی، کم کردن فاصله بین مردم و مسئولین، گره گشایی از مشکلات مردم، دیدار چهره به چهره مردم و مسئولین و ... از مهمترین اهداف برگزاری رزمایش است.

وی اضافه کرد: بسیج کارمندان استان با بررسی هایی که از قبل انجام است، می داند که هر مناطق با چه مشکلاتی مواجه هستند و بر همان اساس مسئول مربوطه را برای رسیدگی به مشکلات مردم در اردوی جهادی همراه خود می کند.

عباسی اظهار کرد: در واقع در این طرح مشکلات مردم به صورت چهره به چهره و مستقیم با مسئولان در میان گذاشته می‌شود.

انتهای پیام/

captcha