اولین بوستان تخصصی ویژه بانوان استان مرکزی در اراک افتتاح شد مبارزه ای نرم تر از سخت ، سخت تر از نرم/ مبارزه اسلحه با استدلال مراسم چهلم شهید مدافع وطن «مرتضی کارچانی» برگزار می‌شود سلطان سکه و همدستش اعدام شدند کشتی‌گیر استان مرکزی به اردوی تیم ملی دعوت شد پیشرفت40 درصدی کتابخانه مرکزی بعد از 10 سال/توقف کار بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی استان مرکزی از تولید گرفتارِ کاغذ بازی تا پاسِ ظریف به حریف شادی پرتغالی بعد از باخت پرسپولیس/علی کریمی را به استقلال قالب کردند/تهدید به تعلیق فوتبال ایران! ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
کد خبر: 43530
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
برای نخستین بار در استان مرکزی؛

مسابقات تیروکمان قهرمانی کشور در دلیجان آغاز شد

رئیس هیات تیر و کمان شهرستان دلیجان گفت: مسابقات تیروکمان قهرمانی آزاد کشوری برای نخستین بار در استان مرکزی به میزبانی دلیجان برگزار شد.

اسداله اسدی رئیس هیات تیر و کمان شهرستان دلیجان در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: مسابقات تیروکمان قهرمانی آزاد کشوری در دو بخش ریکرو و کامپاند در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان و رده بزرگسالان از امروز در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر (تربیت بدنی ) دلیجان آغز شد.

اسدی اظهار کرد: در این رقابت ها ۱۲۰ تیرانداز از ۲۱ استان کشور با یکدیگر رقابت می کنند.

وی ادامه داد: این مسابقات طی دو نوبت صبح و عصر جمعه 23 شهریور ماه 97  در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر (تربیت بدنی ) دلیجان برگزار می گردد.

لازم به ذکر است ساره اسدی مربی تیم ملی از اهالی شهرستان دلیجان همراه با داورانی از فدراسیون تیرو کمان جمهوری اسلامی ایران نیز بر این مسابقات نظارت دارد .

انتهای پیام/

captcha