5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
کد خبر: 43530
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
برای نخستین بار در استان مرکزی؛

مسابقات تیروکمان قهرمانی کشور در دلیجان آغاز شد

رئیس هیات تیر و کمان شهرستان دلیجان گفت: مسابقات تیروکمان قهرمانی آزاد کشوری برای نخستین بار در استان مرکزی به میزبانی دلیجان برگزار شد.

اسداله اسدی رئیس هیات تیر و کمان شهرستان دلیجان در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: مسابقات تیروکمان قهرمانی آزاد کشوری در دو بخش ریکرو و کامپاند در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان و رده بزرگسالان از امروز در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر (تربیت بدنی ) دلیجان آغز شد.

اسدی اظهار کرد: در این رقابت ها ۱۲۰ تیرانداز از ۲۱ استان کشور با یکدیگر رقابت می کنند.

وی ادامه داد: این مسابقات طی دو نوبت صبح و عصر جمعه 23 شهریور ماه 97  در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر (تربیت بدنی ) دلیجان برگزار می گردد.

لازم به ذکر است ساره اسدی مربی تیم ملی از اهالی شهرستان دلیجان همراه با داورانی از فدراسیون تیرو کمان جمهوری اسلامی ایران نیز بر این مسابقات نظارت دارد .

انتهای پیام/

captcha