5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
کد خبر: 43463
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱

30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین مجوز گرفتند

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گفت: بیش از 30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی مجوز گرفتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ نجفی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان روز چنج شنبه در حاشیه همایش خادمان حرم عشق در خمین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بیش از 30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی مجوز گرفتند گفت: از این تعداد 22 موکب در نجف، کربلا، کاظمین و بین مسیر و 9 موکب در محورهای ارتباطی استان به زائران خدمات رسانی می کنند.

نجفی اظهار کرد: استان مرکزی در ایام اربعین حسینی به عنوان شهردار معین مهران فعالیت می کند و در هر وعده غذایی از 15 هزار زائر پذیرایی می کند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون مردم استان دو و نیم میلیارد تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند خاطرنشان کرد: از این میزان یک میلیارد تومان به صورت نقدی و یک و نیم میلیارد تومان غیر نقدی بوده است.

انتهای پیام/

captcha