برگزاری۸۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در شازند/برگزاری همایش شکوه اقتدار با حضور بسیجیان آمارهای کاغذی منجر به توسعه نمی‌شود/توسعه نتیجه بالفعل شدن پتانسیل‌های بالقوه است مسابقات انتخابی المپیاد استعدادیابی بدمینتون استان مرکزی/راه‌یابی 6 ورزشکار به مسابقات المپیاد استعدادیابی کشور اراک قهرمان مسابقات قهرمانی بوکس استان مرکزی شد قوانین عجیبی که باورتان نمی شود واقعی باشند از فروپاشیدن کابینه رژیم صهیونیستی تا سوئیفیت اروپایی تقریباً هیچ دار و دسته پرتغالی‌ها/بدرقه در انزوا/ناسزاگویی و حمله به خبرنگار! درخواست از دادستان کشور برای ورود به ماجرای ادعای ظریف درباره پولشویی آثار و برکات امام مهدی (عج) در زمان غیبت دولت روزانه ۷۰۴.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان خرج جاری دارد +نمودار
شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
کد خبر: 43463
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱

30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین مجوز گرفتند

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گفت: بیش از 30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی مجوز گرفتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ نجفی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان روز چنج شنبه در حاشیه همایش خادمان حرم عشق در خمین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بیش از 30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی مجوز گرفتند گفت: از این تعداد 22 موکب در نجف، کربلا، کاظمین و بین مسیر و 9 موکب در محورهای ارتباطی استان به زائران خدمات رسانی می کنند.

نجفی اظهار کرد: استان مرکزی در ایام اربعین حسینی به عنوان شهردار معین مهران فعالیت می کند و در هر وعده غذایی از 15 هزار زائر پذیرایی می کند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون مردم استان دو و نیم میلیارد تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند خاطرنشان کرد: از این میزان یک میلیارد تومان به صورت نقدی و یک و نیم میلیارد تومان غیر نقدی بوده است.

انتهای پیام/

captcha