روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۹
کد خبر: 43463
تاریخ انتشار: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱

30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین مجوز گرفتند

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گفت: بیش از 30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی مجوز گرفتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ نجفی جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان روز چنج شنبه در حاشیه همایش خادمان حرم عشق در خمین در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بیش از 30 موکب استان مرکزی برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی مجوز گرفتند گفت: از این تعداد 22 موکب در نجف، کربلا، کاظمین و بین مسیر و 9 موکب در محورهای ارتباطی استان به زائران خدمات رسانی می کنند.

نجفی اظهار کرد: استان مرکزی در ایام اربعین حسینی به عنوان شهردار معین مهران فعالیت می کند و در هر وعده غذایی از 15 هزار زائر پذیرایی می کند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون مردم استان دو و نیم میلیارد تومان برای بازسازی عتبات عالیات کمک کردند خاطرنشان کرد: از این میزان یک میلیارد تومان به صورت نقدی و یک و نیم میلیارد تومان غیر نقدی بوده است.

انتهای پیام/

captcha