روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۷
کد خبر: 43418
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸

طرح انتظامی ترافیکی ویژه دهه نخست محرم در استان مرکزی اجرا می شود

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از اجرای طرح انتظامی ترافیکی ویژه دهه نخست محرم در استان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ یوسف سپهوند جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: طرح انتظامي ترافيكي وي‍ژه ايام محرم، تاسوعا و عاشوراي حسيني و شب شام غريبان، تهيه و به كليه پليس ها و يگانهاي انتظامي و راهنمایی و رانندگی ابلاغ شده است.

سپهوند اظهار کرد: براساس اين طرح كليه نيروي انتظامي استان در آمادگی صد در صد بوده و پليس از تمام توان پرسنلي بهره برده و انتظام بخشی كليه هيات هاي و تكايا با همکاری همیاران محرم انجام می شود و همچنین مسيرهاي حركت هيئت هاي عزاداري امام حسين (ع ) در معابر تحت پوشش انتظامي ترافيكي قرار مي گيرد.

وی ادامه داد: با تمام توان تلاش مي كنيم امنيت تردد و عبور و مرور انتظامي ترافيكي عزاداران را تامين کنیم.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: ضمنا از عزاداران و شهروندان گرامي تقاضا دارم با مامورين پليس همكاري لازم را در برقراري نظم و امنيت داشته باشند و به تذكرات مامورين پليس توجه نمايند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، موضوع را بلافاصله از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

انتهای پیام/

captcha