#تنبیه_ملکه/ اینکه گفتن یکی بزنید، ده تا می‌خورید، یعنی اینکه میخوان ده تا نفتکش توقیف کنن؟ کارت سوخت جایگاه‌داران تا مدت محدودی فعال خواهد بود/ اینستکس بدون دریافت پول نفت به درد نمی‌خورد تقدیر نمایندگان مجلس از اقدام سپاه در توقیف نفتکش انگلیسی عطوان: هیچ ائتلاف آمریکایی یارای مقابله با اراده ایران را ندارد از تحریم انتخابات تا حضور مشروط و مشارکت حداکثری/ تهدید به شورش توسط اصلاح طلبان چند سال بعد از فتح دولت و مجلس و شورای شهر! اثبات خواص ضد التهابی داروی اکتشافی درمان بیماری‌های خودایمنی ۳۰۰ محیط‌بان به یگان حفاظت محیط‌زیست کشور اضافه می‌شود عباس عبدی: دولت با وضع فعلی‌اش نیازی به برانداز ندارد/ اروپا به تعهداتش عمل نکند، ایران مجبور به خروج از برجام است چشم آموزش‌و‌پرورش کور شد! کنفدراسیون فوتبال آسیاصلاحیت مدیرعامل سابق پرسپولیس را تایید نکرد
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
کد خبر: 43413
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
شوق خدمت به مستضعفان پایانی ندارد؛

اردوی جهادی دانشجویان در شهرستان خنداب+تصاویر

گروه جهادی شهید پازوکی متشکل از دانشجویان دانشگاه اراک میهمان روستاهای محروم خنداب است تا غبار محرومیت را از چهره این روستاها زدوده و سازندگی و آبادانی را برای مردم این روستا به ارمغان آورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ گروه جهادی «شهید پازوکی» دانشجویان دانشگاه اراک از 9 شهریورماه سال جاری در روستاهای نصیرآباد، خلوزین، مجیدآباد، درمن و دهنو از توابع شهرستان خنداب حاضر شدند و به مدت 11 روز به خدمت‌رسانی پرداختند.

جهادگران در این اردو به انجام پروژه‌های عمرانی عام‌المنفعه، ساخت و ترمیم مسکن محرومان و سرویس‌های بهداشتی در این روستاها پرداختند.

captcha