روحیه شهادت‌طلبی ملت ایران لرزه بر اندام دشمنان انداخته است زمان توزیع میوه شب عید/ قیمت مرغ به ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد تأکید چین بر تحکیم روابط با ایران هم‌زمان با ورود بن‌سلمان به پکن رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: شرایط کنونی کشور بسیار بهتر از قبل از برجام است چگونه مشکلات قلبی خود را پیش‌بینی کنیم؟ بن بست موقت برای انتخاب جانشین کی روش در تیم ملی! عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس: پیگیر آزادی مرزبانان هستیم؛ وزارت خارجه تلاش جدی دارد دعوت از وزیر اقتصاد برای پاسخگویی درباره عملکرد سازمان خصوصی سازی روایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌ تعیین مجازات برای صادرکنندگانی که ارز صادراتشان را به کشور بازنمی‌گردانند
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
کد خبر: 43413
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
شوق خدمت به مستضعفان پایانی ندارد؛

اردوی جهادی دانشجویان در شهرستان خنداب+تصاویر

گروه جهادی شهید پازوکی متشکل از دانشجویان دانشگاه اراک میهمان روستاهای محروم خنداب است تا غبار محرومیت را از چهره این روستاها زدوده و سازندگی و آبادانی را برای مردم این روستا به ارمغان آورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ گروه جهادی «شهید پازوکی» دانشجویان دانشگاه اراک از 9 شهریورماه سال جاری در روستاهای نصیرآباد، خلوزین، مجیدآباد، درمن و دهنو از توابع شهرستان خنداب حاضر شدند و به مدت 11 روز به خدمت‌رسانی پرداختند.

جهادگران در این اردو به انجام پروژه‌های عمرانی عام‌المنفعه، ساخت و ترمیم مسکن محرومان و سرویس‌های بهداشتی در این روستاها پرداختند.

captcha