5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
کد خبر: 43388
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
در جلسه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطرح شد؛

عدم پایبندی آمریکا به برجام حقانیت ایران را در عرصه بین المللی اثبات کرد/استقلال و قطع وابستگی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اشاره کرد و گفت: قطع وابستگی ها، دفاع از حریم کشور و انقلاب و همچنین تربیت نیروهای متخصص حوزوی و دانشگاهی ماحصل نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی روز سه شنبه در جلسه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: عدم حضور آگاهانه مسئولین و مردم در صحنه سبب می شود تا دشمنان و سودجویان با ورود به کشور به ما صدمه بزنند از این جهت، مردم با بیداری و هوشیاری باید مانع حضور دشمن در کشور شوند.

دری نجف آبادی با اشاره به آغاز ماه محرم اظهار کرد: امسال باید ایام محرم و صفر را با معنویت و شور بیشتری برپا کنیم و راه نفوذ دشمن را ببندیم.

وی افزود: باید به دنیا ثابت کنیم که جمهوری اسلامی با قدرت ایستاده است و این امر با همدلی و هماهنگی بین دولت و ملت محقق می شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به نقش دانشگاه و حوزه در جامعه اشاره کرد و گفت: این دو مجموعه بازوهای جمهوری اسلامی ایران هستند و حفظ حرمت آنها لازم است از اینرو با حرمت شکنی ها نباید بین این دو حوزه تفرقه ایجاد کرد.

دری نجف آبادی با تاکید بر این که باید مسائل فرهنگی و اقتصادی را جدی بگیریم، به نقش برنامه های فرهنگی در جامعه اشاره کرد و گفت: انسان با انگیزه زنده است از اینرو موضوعات فرهنگی به مثابه موتور انگیزه ساز می تواند یاس و ناامیدی را از جامعه برهاند و جامعه ای پویا و فعال را تداعی سازد.

استقلال و قطع وابستگی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است

وی ادامه داد: جامعه ای به موفقیت می رسد که مولد و توانمند باشد از اینرو لازم است تا با شکوفا سازی انگیزه و استعداد افراد جامعه این مسیر را در جامعه محقق سازیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به دستاوردهای چهل ساله انقلاب اشاره کرد و گفت: قطع وابستگی ها، دفاع از حریم کشور و انقلاب و همچنین تربیت نیروهای متخصص حوزوی و دانشگاهی ماحصل نظام جمهوری اسلامی است.

وی فشارهای مالی و تحریم های پیش رو را یک فرصت دانست و گفت: عزت در سایه قناعت و مجاهدت و فداکاری و تلاش معنا پیدا می کند از اینرو مردم ایران باید با همت و اراده این مسیر را پشت سر گذارند.

وی بیان کرد: با تزریق نشاط و انگیزه و ایجاد اشتغال سالم باید جامعه ای توانمند را بسازیم که نتیجه آن اقتدار و آبادانی در سالهای آتی است.

استاندار مرکزی:

عدم پایبندی آمریکا به برجام حقانیت ایران را در عرصه بین المللی اثبات کرد

سید علی آقازاده استاندار مرکزی به تقارن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با تحریمهای شدید آمریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: این امر سبب شده است تا جشن چهلمین سال انقلاب را هرچه با شکوه تر برگزار کنیم و تنها منوط به ایام دهه فجر نباشد بلکه در همه روزها باید آن را تسری دهیم.

آقازاده عنوان کرد: شرایط موجود سبب شده است تا حقانیت جمهوری اسلامی ایران برای همه جهانیان شناخته شود چرا که هشت سال پیش وقتی که ایران وارد تحریمها گردید همه کشور ها این تحریمها را پذیرفتند اما ایران با درایت معاهده ای را امضا نمود که مورد تایید سازمان ملل بود اما با عدم پایبندی ها امریکا نسبت به این موضوع دیگر کشورها به حقانیت ایران پی بردند.

استاندار به تاثیر ایام محرم در ایجاد وحدت و همدلی بین مردم اشاره کرد و گفت: در شرایط پیش رو درصدد هستیم تا در استان با همکاری مردم متوالیان امر و مسئولین مراسم تاسوعا و عاشورا را با معنویت و شور بیشتر برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه تظاهرات مردم در روزهای تاسوعا و عاشورای سال 57 سبب سرعت بخشی در پیروزی انقلاب اسلامی شده بود عنوان کرد: بایستی این ایام را بزرگ شمرده و از این ایام کمال بهره را ببریم.

استاندار استان مرکزی بیان کرد: علاوه بر برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب قصد داریم تا با اجرای برنامه های ابتکاری در استان بذر امید و اعتماد را در مردم بپاشانیم.

وی خاطرنشان کرد: برای حفظ کیان انقلاب اسلامی لازم است تا مسوولین جدای از تفکرات سیاسی و فکری و تنها با وحدت و همدلی راهبردهای نظام مقدس اسلامی را پیش ببرند.

انتهای پیام/

captcha