سانحه رانندگی محور قدیم ساوه _ سلفچگان ۴ کشته بر جا گذاشت چرا آشوبگران باید به اشد مجازات برسند؟ ثبت‌نام ۳۷۵ نفر در پایان مهلت قانونی ثبت‌نام انتخابات مجلس در استان مرکزی/افزايش ۹ درصدی مشاركت فرصت جوان‌شدن مجلس نباید به تهدید تبدیل شود مشکلات صنایع استان مرکزی با حضور معاون اول رئیس جمهور پیگیری می شود نیازمند تغییر نگاه مدیریتی در کشور هستیم/ ستاد اقتصاد مقاومتی با روحیه جهادی شکل گرفته است تجلیل از دست‌اندرکاران نشریه کنگره شهدای استان سارق 3 ميليارد ريال وسايل آزمايشگاهي يكي از دانشگاه‌های اراك دستگير شد محققان ایرانی در تلاش برای تولید داروی گیاهی موثر در بهبود سرطان پنج محور و هفده نکته درخصوص پرسش و شبهه‌ی علی علیزاده/ برخورد رهبری با مسئله «لیبرالیسم اقتصادی» چگونه بوده است؟
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۱
کد خبر: 43249
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹

سانحه رانندگی در محور ساوه – تهران یک کشته بر جا گذاشت

در سانحه رانندگی که در محور ساوه – تهران رخ داد، یک نفر کشته شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ در سانحه رانندگی که حدود ساعت ۱۰ و ۴۲ دقیقه امروز در کیلومتر 19 محور ساوه - تهران در برخورد یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه پژو آردی رخ داد ، سرنشین خودروی پراید، جان خود را از دست داد.

علت این سانحه از سوی کارشناس پلیس راه عدم رعایت حق تقدم از سوی خودروی پراید اعلام شد.

بیش از ۲۲۰ نفر از ابتدای سال تاکنون در مسیرهای ارتباطی استان مرکزی جان باخته اند که این میزان نسب به مدت مشابه سال قبل پنج درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/

captcha