اربعین حسینی یک رزمایش عظیم جهانی برای توسعه و ترویج مکتب عاشورا است شعر دفاع مقدس ریشه در حماسه ها و ازخودگذشتگی های ملت ایران دارد/ فراخوان بیست و چهارمین مرحله استانی کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت منتشر شد جزئیات زمان برگزاری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم  رئیس فایزر علی‌رغم تزریق 4 دوز واکسن به کرونا مبتلا شد قیمت برنج به کمتر از ۸۰ هزار تومان می رسد؟ شهید همدانی دفاع از امنیت را مردمی کرد درخواست یک اتحادیه دانشجویی از قوه قضائیه درباره اظهارات موسوی پلمپ8 واحد آرایشگاه زنانه متخلف در اراک خرید سه دستگاه خودرو ۱۸ تُنی امداد و نجات و اطفاء حریق/موافقت شورا با خرید نردبان آتش‌نشانی تجارت نیاز به وزارتخانه دارد؟
چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۹
کد خبر: 430
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب:

گلزار مطهر شهدای حصار خنداب ثبت ملی می‌شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران خنداب گفت: گلزار مطهر هشت شهید محله حصار خنداب پس از طرح در کمیته مربوطه، ثبت آثار ملی می‌شود.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از پایگاه خبری نسیم خنداب، شهرام ثامنی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب ضمن اعلام خبر اجرایی شدن مقدمات ثبت گلزار محله حصار خنداب در فهرست آثار ملی کشور افزود: گلزار مطهر هشت شهید محله حصار شهر خنداب پس از طرح در کمیته مربوطه به ثبت آثار ملی میرسد.

ثامنی با بیان این مطلب که 162 گلزار شهید در این شهرستان زیارتگاهی است تا همیشه یادمان باشد که آسایش و امنیت امروز ما مدیون فداکاری شهیدان است اظهار کرد: گلزار شهدای حصار سومین گلزار شهرستان خنداب در سال جاری است که قرار است در فهرست آثار ملی کشور به ثبت برسد.

وی افزود: مراحل تشکیل پرونده ثبتی، تهیه نقشه توپوگرافی، نقشه هوایی و پلان‌های موقعیت گلزار مطهر شهدای خنداب به منظور ثبت گلزارهای مطهر 20 شهید شهر خنداب، 17 شهید روستای دهسد و 8 شهید حصار خنداب در فهرست آثار ملی کشور در حال اجرا است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب از بخشداری مرکزی خنداب خواست تا در خصوص موضوعات مربوط به حافظان گلزارها توجه بیشتری داشته باشد.

انتهای پیام/س
captcha
آخرین اخبار