واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور خبر اصلاح قیمت سوخت تکذیب شد جمع‌آوری ۹۰ماینر غیرمجاز در استان مرکزی/ میانگین انرژی موردنیاز برای استخراج هر بیت‌کوین ۳۰۰ مگاوات ساعت برآورد می‌شود رونمایی از دستاورد‌های جدید پایگاه پهپادی ۳۱۳ ارتش
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴
کد خبر: 42848
تاریخ انتشار: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
بازخورد جلسه سوال از روحانی در فضای مجازی؛

کاربران فضای مجازی از سوال نمایندگان و جواب روحانی ناراضی هستند؟/ گلایه توئیتری‌ها از فرافکنی رئیس جمهور در مجلس

موجی که در فضای مجازی بعد از سوال از روحانی به راه افتاده حاکی از عدم رضایت کاربارن فضای مجازی از پاسخ هایی است که روحانی به سوالات نمایندگان داده است؛ برخی از کاربران هم معتقد هستند سوالات مهمی از دید مردم وجود داشت که نمایندگان به آن توجهی نکردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بعد از تنش های اقتصادی و عدم واکنش به موقع روحانی به این تنش ها و مدیریت بازار، سوال جمعی از نمایندگان از رییس‌جمهور که دهم مرداد با ۸۰ امضا در مجلس اعلام وصول شده بود در دستور کار جلسه علنی صبح امروز(سه‌شنبه) مجلس قرار گرفت.

بعد از توضیحات روحانی و سوالات نمایندگان که از رئیس جمهور پرسیده شد، کاربران توئیتری به این موضوع واکنش نشان داده و توئیت های جالبی در خصوص اظهارات روحانی منتشر کرده اند.

یکی از کاربران فضای مجازی در این این راستا نوشت: روحانی گفته باید ق.ق رونده اونهایی که ارز گرفتن و واردات انجام ندادن رو بررسی کنه. بزرگوار شما اول لیست اونها رو بده بعد انتظار برخورد داشته باش.

کار بر دیگری به سخنان روحانی درباره قیمت ارز اشاره کرده و گفت: شیخ حسن میگه همه تلاش دولت بر اینه که قیمت ارز رو تعدیل کنه!! سیف هم گفته بود بانک مرکزی قیمت دلار رو با دستور نهاوندیان به 8هزار تومان افزایش داده. کی داره دروغ میگه؟

کاربر دیگری به نام پسر شجاع در توئیت خود به وعده هایی که روحانی به مردم داد اشاره کرده و گفت: باز هم مثل #روحانی و باز هم، ما خواهیم کرد ما خواهیم کرد ما خواهیم کرد ...

امیر گل یکی دیگر از کاربران فضای مجازی به پاسخ های نامربوط روحانی اشاره کرده و نوشته است: آخرشم سوالا رو جواب نداد رفت.

اسماعیل معنوی یکی دیگر از کاربران فضای مجازی به سوال یکی از نمایندگان اشاره کرده و نوشته است: شاه کلید سخنان نماینده سوال کنندگان: اقای #روحانی شما رئیس جمهور ایران هستید یا سوئیس؟!

زهرا زارعی یکی دیگر کاربران فضای مجازی با استفاده از تکیه کلام فردوسی پور نوشته است: آریالای روحانی اجازه بدید قانع نشیم!

دختر انقلابی در توئیتی نوشته است: مجلس اگر الان مدرس ندارد کاش لااقل یک رسایی، زاکانی یا زارعی داشت از این مجلس آبی گرم میشه ینی در جواب هجویات این رییس جمهور؟!؟!

یکی دیگر از کاربران فضای مجازی هم به وعده های تو خالی قبلی دولت اشاره کرده و نوشته است: آقای رئیس جمهور! علت ذهنیت فعلی مردم ایران، آن فضایِ خیالیِ امیدواری بود که به واسطه برجام برای مردم ساختید و الان فروریخته.

موجی که در فضای مجازی بعد از سوال از روحانی به راه افتاده حاکی از عدم رضایت کاربارن فضای مجازی از پاسخ هایی است که روحانی به سوالات نمایندگان داده است؛ برخی از کاربران هم معتقد هستند سوالات مهمی از دید مردم وجود داشت که نمایندگان به آن توجهی نکردند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار