واحدهای تولیدی دام و طیور ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند امروز انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته /عزت و آزادگی یک ملت برخواسته از اراده ما می توانیم است صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شازند با حضور جانشین سازمان بسیج واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵
کد خبر: 42505
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸

طوفان هشتگ «تراژدی_اعتماد_به_آمریکا»/ بازخوانی بدعهدی آمریکا در قبال ایران

مردم و فعالان فضای مجازی در آستانه 28 مرداد در توییتر، کمپینی با هشتگ «تراژدی_اعتماد_به_آمریکا»ایجاد کردند و هر کدام به بازخوانی این بدعهدی آمریکا در قبال ایران پرداخته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ 28 مرداد 1332 یادآور کودتای آمریکایی-انگلیسی است، که در حافظه تاریخ ایران به عنوان روزی سیاه و غمبار ثبت شده است، کودتایی که با حمایت های سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا، سیا بر ضدّ دولت محمد مصدق به انجام رسید.

مصدق فریب وعده‌های آمریکا و انگلیس را خورد و در نهایت با کودتای آمریکایی- انگلیسی، دولت او سقوط کرد که مسئولین کشور باید از سرنوشت دولت مصدق و بدعهدی آمریکا درس عبرت بگیرند.

همزمان با فرارسیدن ۲۸مرداد سالروز کودتای آمریکایی، فعالان فضای مجازی به ویژه فعالان عرصه توئیتر در استان مرکزی هر کدام به بازخوانی این بدعهدی آمریکا در قبال ایران پرداخته اند.


انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار