5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
کد خبر: 42422
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
معاون امور جوانان استان مرکزی:

برگزاری 250 برنامه به مناسبت هفته ازدواج در استان/مسئولین زمینه فرهنگ ازدواج آسان و پایدار جوانان را فراهم کنند

معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی با اشاره به اینکه 22 تا 28 مردادماه تحت عنوان هفته ازدواج نامگذاری شده است گفت: در مجموع برای این هفته 250 برنامه در سطح استان پیش بینی شده است.

مرتضی امیدی معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: 22 تا 28 مردادماه همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) تحت عنوان هفته ازدواج نامگذاری شده است.

امیدی اظهار کرد: به مناسبت هفته ازدواج و به منظور موج آفرینی، ترویج فرهنگ ازدواج آسان، آگاهانه و پایدار در جامعه، ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان ها و بخش های استان جلسات خود را تشکیل و برنامه های فرهنگی ویژه ای را پیش بینی کرده است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع برای این هفته 250 برنامه در سطح استان پیش بینی شده است ادامه داد: تجلیل از 40 زوج طلبه جوان، برگزاری دوره های آموزشی پیش و پس از ازدواج برای زوجین جوان، برگزاری جشنواره و همایش تجلیل از زوجین موفق و با مهریه های کم و متعارف بخشی از برنامه ها است.

 معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی بیان کرد: ارائه خدمات رایگان مشاوره ای، بازدید رایگان زوج های جوانی که تاریخ عقد آنها سال 97 است از موزه ها و اماکن تاریخی استان، رصد ازدواج و طلاق استان، برگزاری نشست های خبری اساتید مختلف و ... از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.

امیدی با اشاره به اینکه جشنواره ازدواج در شهرستان های آشتیان و کمیجان برگزار شده است ادامه داد: جشنواره ازدواج استان سوم شهریورماه در اراک برگزار و در این مراسم از زوج های جوان موفق و فعالین حاضر در این حوزه تقدیر می شود.

وی با تاکید بر اینکه ازدواج به عنوان یکی از مهم ترین مسائل زندگی جوانان است بیان کرد: همه مسئولان باید به هر نحو ممکن در جهت ترویج فرهنگ ازدواج آسان و پایدار و کاهش آمار طلاق در استان گام بردارند.

انتهای پیام/

captcha