اولین بوستان تخصصی ویژه بانوان استان مرکزی در اراک افتتاح شد مبارزه ای نرم تر از سخت ، سخت تر از نرم/ مبارزه اسلحه با استدلال مراسم چهلم شهید مدافع وطن «مرتضی کارچانی» برگزار می‌شود سلطان سکه و همدستش اعدام شدند کشتی‌گیر استان مرکزی به اردوی تیم ملی دعوت شد پیشرفت40 درصدی کتابخانه مرکزی بعد از 10 سال/توقف کار بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی استان مرکزی از تولید گرفتارِ کاغذ بازی تا پاسِ ظریف به حریف شادی پرتغالی بعد از باخت پرسپولیس/علی کریمی را به استقلال قالب کردند/تهدید به تعلیق فوتبال ایران! ستاره هواداران استقلال به دنبال بازار گرمی و حضور در استقلال + عکس ایران به اقدام هر متجاوزی در عرصه فضا پاسخی پشیمان‌کننده می‌دهد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
کد خبر: 42420
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹

135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: 135 کیلو گرم مرغ تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان کشف و معدوم شد.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ پرویز اسدی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: ۱۳۵ کیلوگرم مرغ فاسد و فاقد مجوز قانونی در اجرای طرح نظارت بر واحد صنفی از یک واحد صنفی در ساوه کشف شد.

اسدی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مقام قضایی شد، اظهار کرد: شهروندان هنگام خرید فرآورده های خام دامی به تاریخ تولید و انقضای آن دقت نموده و حتی الامکان از مرغ های دارای نشان و بسته بندی استفاده کنند.

وی ادامه داد: پرونده فوق جهت رسیدگی بیشتر به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه اقدامی که بهداشت عمومی و سلامت مردم را به مخاطره اندازد، به شدت برخورد می کند.

انتهای پیام/

captcha