5غرفه نذر فرهنگی برای جمع آوری زباله ها در ماه محرم برپا شد کشف ۴۳ هزار سوخت خارج از عرضه شبکه ملی در اراک کشف ۶۴ جلد قرآن خطی مربوط به دوره قاجار در دلیجان اصلاح جامعه و امت هدف اصلی قیام امام حسین(ع)است /بیداری اسلامی نتیجه قیام سیدالشهدا(ع) است ورزش‌های مناسب برای درمان انحنای ستون مهره + تصاویر اعتراض نمایندگان مردم به آزمایشگاه‌های بیولوژیکی مخفی آمریکا در افغانستان اگر قیام امام حسین(ع) نبود، انحرافات مشروعیت پیدا می‌کرد/ در برابر دشمنان از اقدام خداپسندانه امام حسین(ع) سرمشق بگیریم انتصاب سیف به عنوان مشاور رئیس جمهور غیرمنطقی بود! احتمال عقب‌نشینی آمریکا از طرح «هیلی» درباره ایران خودرویی با دوربین به جای آینه بغل به بازار می آید +عکس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
کد خبر: 42420
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹

135 کیلوگرم مرغ فاسد در ساوه کشف و معدوم شد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: 135 کیلو گرم مرغ تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان کشف و معدوم شد.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ پرویز اسدی فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: ۱۳۵ کیلوگرم مرغ فاسد و فاقد مجوز قانونی در اجرای طرح نظارت بر واحد صنفی از یک واحد صنفی در ساوه کشف شد.

اسدی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مقام قضایی شد، اظهار کرد: شهروندان هنگام خرید فرآورده های خام دامی به تاریخ تولید و انقضای آن دقت نموده و حتی الامکان از مرغ های دارای نشان و بسته بندی استفاده کنند.

وی ادامه داد: پرونده فوق جهت رسیدگی بیشتر به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ارجاع شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: پلیس با هرگونه اقدامی که بهداشت عمومی و سلامت مردم را به مخاطره اندازد، به شدت برخورد می کند.

انتهای پیام/

captcha